14.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 5, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (19/5) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββάτου (19/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 6-1
2. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-0
3. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
4. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 0-1
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/05/18 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/05/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 0-2
8. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-1
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/05/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-0
11. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 4-0
12. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/05/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-0 παρ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 10:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 3η αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/05/18 20:00 ΙΣΣΑ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/05/18 19:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 19/05/18 12:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
20. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/05/18 13:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-0
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/05/18 15:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/05/18 09:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-4
23. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/05/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-2
24. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
25. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/05/18 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-3
26. ΙΑΣΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/05/18 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-0
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/05/18 13:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-3
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/05/18 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-5
30. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/05/18 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/05/18 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-5
32. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-4
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 19/05/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
34. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 19/05/18 14:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 4-0
35. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/05/18 19:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 11:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-1
37. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 14:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 0-4
38. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/05/18 18:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-5

Related posts

Ο νέος πρόεδρος της Κηπούπολης Βασίλης Λίτσας σήμερα Παρασκευή 12/6 στις 9 μ.μ.

admin

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 21 και 22/4 στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα αυριανά (Τετάρτη 4/10) παιχνίδια Κυπέλλου στην ΕΠΣΑ

Abola Team 2