11.9 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ισοπαλία Ιάσων-Φοίνικας Περιστερίου-Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (26/5) στους αγώνες μπαράζ και στα Play Off στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες του Σαββάτου (26/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/05/18 17:45 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-0
Β Κατηγορία αγώνες κατάταξης θέσεις 37-38-39
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/05/18 17:45 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
Γ Κατηγορία αγώνας ανόδου 2
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/05/18 17:15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 3-1 παρ.
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/05/18 18:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-1
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 26/05/18 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/05/18 10:00 ΙΣΣΑ Α. 0-0
9η φάση
7. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/05/18 11:30 ΙΣΣΑ Α. 2-0
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/05/18 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-6

Related posts

Πρόκριση για Νεοπεντελικό στο Κύπελλο, 2-1 την Αρμενική-Σοβαρός τραυματισμός του Ντάρλα

Abola Team 3

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣΑ

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/2) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3