17 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/6) στην ΕΠΣΔΑ, απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής και κλήσεις για τις Μικτές Παίδων και Νέων για τη Δευτέρα 4/6

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/6) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(33η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/06/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
2. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/06/18 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
 
3. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/06/18 17:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
4. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 03/06/18 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 03/06/18 19:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 02/06/18 15:00 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
7. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 02/06/18 17:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
8. ΒΥΖΑΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 02/06/18 19:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
9. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/06/18 11:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ.  
10. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 06/06/18 17:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 02/06/18 15:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
12. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/06/18 19:15 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
13. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 03/06/18 19:15 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/06/18 12:30 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
15. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SPORTLAND Σάββατο 02/06/18 15:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
16. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 03/06/18 11:15 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.  
17. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 06/06/18 18:00 ZEΪΜΠΕΚΗΣ Β.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 02/06/18 13:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
19. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 02/06/18 16:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
20. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 02/06/18 18:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
21. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 03/06/18 11:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 02/06/18 12:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ZEΪΜΠΕΚΗΣ Β.  
23. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 03/06/18 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.  
24. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 06/06/18 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ.

ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Νο 37 (01/6/2018 09:12)

ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ :1)ΜΥΛΩΝΑΣ Σ.- 1328932 – ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – 4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ + 40ΕΥΡΩ

AΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α. ΛΙΝΑΡΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 4-6-2018 ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΩ ΓΗΠΕΔΑ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ – ΩΡΑ 15.30΄ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, ΠΟΥΡΗΣ, ΠΙΝΗΣ, ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΡΕΝΤΖΕΠΙ (ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ), ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΗΣ, ΓΚΙΩΚΑΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΣΥΡΜΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΤΣΑΛΕΡΙΔΗΣ (Α.Ε. ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΙΝΗΣ(ΒΥΖΑΣ), ΠΑΛΙΓΓΙΝΗΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ( ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΒΟΥΤΑΝΗΣ, ΠΛΑΚΙΑΣ (ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ), ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ( ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ), ΜΠΟΙΚΑ, ΜΠΕΤΑΒΙΝΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ), ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ (ΖΩΦΡΙΑ), ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ, ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ (ΛΕΩΝ). ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΩΡΑ 17.00΄ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΟΠΑΛΑΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ), ΠΑΛΑΧΑΡ (ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣ.), ΜΑΡΟΥΣΚΟΣ (ΖΩΦΡΙΑ), ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝ.), ΠΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΚΑΤΣΙΦΗΣ (ΛΕΩΝ), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ – ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΣΤΑΣΙΝΗΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΧΑΛΑΣ (ΜΑΓΟΥΛΑ), ΚΑΜΙΛΗΣ – ΜΠΑΛΟΜΕΝΟΣ – ΓΕΝΤΙΚΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ), ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ – ΝΙΝΗΣ (ΕΡΜΗΣ), ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΓΙΑΣ (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ.), ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ – ΑΛΑΜΑΝΟΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓ.). Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ .-

 

Related posts

Προπόνηση τη Δευτέρα 18/9 οι Μικτές Παίδων και Νέων της ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (16/9 και 17/9) στο Κύπελλο της ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Απόλλων Ποντίων: Παραιτήθηκε ο Σοφιανίδης

Nάσος Φακίδης