29.6 C
Αθήνα
Αύγουστος 2, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (2/6) στην ΕΠΣΔΑ

Στα ματς του Σαββάτου 2/6 στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(33η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/06/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 02/06/18 15:00 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 02/06/18 16:30 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 3-3
4. ΒΥΖΑΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 02/06/18 18:00 HABILAJ A.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τρίτη 29/05/18 19:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 0-3
6. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 02/06/18 15:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
7. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/06/18 19:15 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/06/18 12:30 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 0-1
9. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SPORTLAND Σάββατο 02/06/18 15:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ DALUZ Τετάρτη 30/05/18 19:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-1
11. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 02/06/18 13:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
12. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 02/06/18 16:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
13. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 02/06/18 18:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SOCCER LAND Πέμπτη 31/05/18 17:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 4-0
15. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 02/06/18 12:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ZEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 0-4

Related posts

ΕΠΣΔΑ: Μικτή Νέων -Παίδων

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (21 & 22/1) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα Α’ και Β’ κατηγορίας (9-10/2)

Nάσος Φακίδης