2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019 Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ            
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ            
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ            
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ            
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ            
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ            
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ            

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ            
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ            
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ            
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010            
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ            
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ            
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ            
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

Related posts

Σπουδαία νίκη για τα Μελίσσια (2-1)

Abola Team

Tαπραντζής: “Δεν έχουμε πιάσει τα επιθυμητά στάνταρ απόδοσης”

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-1: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης