19.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ:

1η αγωνιστική 16η
Αστέρας Γλ. Νερών-Συκάμινο
Ραμνούς-Κουβαράς
Καπανδρίτι-Αφιδναϊκός
Μαύρος Αετός-Διόνυσος
Ολυμπιακός Λαυρίου-Φοίβος Βάρης
Νικητές Ανθούσας-Πανσταυραϊκός
Δόξα Άνοιξης-Δόξα Αγ. Άννας
Ρεπό: Νικηφόρος

2η αγωνιστική 17η
Νικηφόρος-Αστέρας Γλ. Νερών
Συκάμινο-Ραμνούς
Κουβαράς-Καπανδρίτι
Αφιδναϊκός-Μαύρος Αετός
Διόνυσος-Ολυμπιακός Λαυρίου
Φοίβος Βάρης-Νικητές Ανθούσας
Πανσταυραϊκός-Δόξα Άνοιξης
Ρεπό: Δόξα Αγ. Άννας

3η αγωνιστική 18η
Ραμνούς-Νικηφόρος
Καπανδρίτι-Συκάμινο
Μαύρος Αετός-Κουβαράς
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αφιδναϊκός
Νικητές Ανθούσας-Διόνυσος
Δόξα Άνοιξης-Φοίβος Βάρης
Δόξα Αγ. Άννας-Πανσταυραϊκός
Ρεπό: Αστέρας Γλ. Νερών

4η αγωνιστική 19η
Νικηφόρος-Καπανδρίτι
Αστέρας Γλ. Νερών-Ραμνούς
Συκάμινο-Μαύρος Αετός
Κουβαράς-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αφιδναϊκός-Νικητές Ανθούσας
Διόνυσος-Δόξα Άνοιξης
Φοίβος Βάρης-Δόξα Αγ. Άννας
Ρεπό: Πανσταυραϊκός

5η αγωνιστική 20ή
Μαύρος Αετός-Νικηφόρος
Καπανδρίτι-Αστέρας Γλ. Νερών
Ολυμπιακός Λαυρίου-Συκάμινο
Νικητές Ανθούσας-Κουβαράς
Δόξα Άνοιξης-Αφιδναϊκός
Δόξα Αγ. Άννας-Διόνυσος
Πανσταυραϊκός-Φοίβος Βάρης
Ρεπό: Ραμνούς

6η αγωνιστική 21η
Νικηφόρος-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αστέρας Γλ. Νερών-Μαύρος Αετός
Ραμνούς-Καπανδρίτι
Συκάμινο-Νικητές Ανθούσας
Κουβαράς-Δόξα Άνοιξης
Αφιδναϊκός-Δόξα Αγ. Άννας
Διόνυσος-Πανσταυραϊκός
Ρεπό: Φοίβος Βάρης

7η αγωνιστική 22η
Νικητές Ανθούσας-Νικηφόρος
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αστέρας Γλ. Νερών
Μαύρος Αετός-Ραμνούς
Δόξα Άνοιξης-Συκάμινο
Δόξα Αγ. Άννας-Κουβαράς
Πανσταυραϊκός-Αφιδναϊκός
Φοίβος Βάρης-Διόνυσος
Ρεπό: Καπανδρίτι

8η αγωνιστική 23η
Νικηφόρος-Δόξα Άνοιξης
Αστέρας Γλ. Νερών-Νικητές Ανθούσας
Ραμνούς-Ολυμπιακός Λαυρίου
Καπανδρίτι-Μαύρος Αετός
Συκάμινο-Δόξα Αγ. Άννας
Κουβαράς-Πανσταυραϊκός
Αφιδναϊκός-Φοίβος Βάρης
Ρεπό: Διόνυσος

9η αγωνιστική 24η
Δόξα Αγ. Άννας-Νικηφόρος
Δόξα Άνοιξης-Αστέρας Γλ. Νερών
Νικητές Ανθούσας-Ραμνούς
Ολυμπιακός Λαυρίου-Καπανδρίτι
Πανσταυραϊκός-Συκάμινο
Φοίβος Βάρης-Κουβαράς
Διόνυσος-Αφιδναϊκός
Ρεπό: Μαύρος Αετός

10η αγωνιστική 25η
Νικηφόρος-Πανσταυραϊκός
Αστέρας Γλ. Νερών-Δόξα Αγ. Άννας
Ραμνούς-Δόξα Άνοιξης
Καπανδρίτι-Νικητές Ανθούσας
Μαύρος Αετός-Ολυμπιακός Λαυρίου
Συκάμινο-Φοίβος Βάρης
Κουβαράς-Διόνυσος
Ρεπό: Αφιδναϊκός

11η αγωνιστική 26η
Φοίβος Βάρης-Νικηφόρος
Πανσταυραϊκός-Αστέρας Γλ. Νερών
Δόξα Αγ. Άννας-Ραμνούς
Δόξα Άνοιξης-Καπανδρίτι
Νικητές Ανθούσας-Μαύρος Αετός
Διόνυσος-Συκάμινο
Αφιδναϊκός-Κουβαράς
Ρεπό: Ολυμπιακός Λαυρίου

12η αγωνιστική 27η
Νικηφόρος-Διόνυσος
Αστέρας Γλ. Νερών-Φοίβος Βάρης
Ραμνούς-Πανσταυραϊκός
Καπανδρίτι-Δόξα Αγ. Άννας
Μαύρος Αετός-Δόξα Άνοιξης
Ολυμπιακός Λαυρίου-Νικητές Ανθούσας
Συκάμινο-Αφιδναϊκός
Ρεπό: Κουβαράς

13η αγωνιστική 28η
Αφιδναϊκός-Νικηφόρος
Διόνυσος-Αστέρας Γλ. Νερών
Φοίβος Βάρης-Ραμνούς
Πανσταυραϊκός-Καπανδρίτι
Δόξα Αγ. Άννας-Μαύρος Αετός
Δόξα Άνοιξης-Ολυμπιακός Λαυρίου
Κουβαράς-Συκάμινο
Ρεπό: Νικητές Ανθούσας

14η αγωνιστική 29η
Νικηφόρος-Κουβαράς
Αστέρας Γλ. Νερών-Αφιδναϊκός
Ραμνούς-Διόνυσος
Καπανδρίτι-Φοίβος Βάρης
Μαύρος Αετός-Πανσταυραϊκός
Ολυμπιακός Λαυρίου-Δόξα Αγ. Άννας
Νικητές Ανθούσας-Δόξα Άνοιξης
Ρεπό: Συκάμινο

15η αγωνιστική 30ή
Συκάμινο-Νικηφόρος
Κουβαράς-Αστέρας Γλ. Νερών
Αφιδναϊκός-Ραμνούς
Διόνυσος-Καπανδρίτι
Φοίβος Βάρης-Μαύρος Αετός
Πανσταυραϊκός-Ολυμπιακός Λαυρίου
Δόξα Αγ. Άννας-Νικητές Ανθούσας
Ρεπό: Δόξα Άνοιξης 

Related posts

Τον Βασίλη Μπεργιάννη απέκτησε ο Παλλαυρεωτικός

Abola Team 2

Tα τρομερά μωρά του ΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΙΤΣΗ της ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

admin

ΕΠΣΑΝΑ: Ο Πέτρος Κόνιαρης νέο μέλος στην Επιτροπή Διαιτησίας

Ρένος Γιαμπουράς