15.9 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 25, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ανακοινώθηκε πριν από λίγο το πρόγραμμα της Γ’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑ.

Ανακοινώθηκε πριν από λίγο το πρόγραμμα της Γ’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑ.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 26/09/18 16:00 
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 03/10/18 16:00

 
 

Related posts

Διευρύνουν το αήττητο τα Σούρμενα

abola10

Πολυμέρης Μαρίνος (ΓΣ Καισαριανής): “Στόχος η άνοδος”

abola10

Λαζάρου (Φοίνικας Περ.): “Δεν ήμασταν καλοί στα στημένα”

abola10