4.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ ΕΠΣΠ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν για την 2η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΠ.

 

Αναλυτικά οι πίνακες:

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(2η φάση)

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/09/18 16:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. 
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ. 
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 22/09/18 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. 
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/09/18 17:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. 
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/09/18 11:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ .., ΤΣΑΝΟΣ Ι.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/09/18 11:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/09/18 11:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 23/09/18 11:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/09/18 11:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. 
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. 
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 23/09/18 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. 
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΡΑΠΤΗΣ Θ. 
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. 
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. 
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.

Related posts

Ενίσχυση στη… διοίκηση ο Ικαρος Καλλιθέας

Abola Newsroom

Συνεχίζει με Σταμάτη Αναστασιάδη στον πάγκο της η ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα πρωινά Κυριακάτικα (12/11) παιχνίδια στην ΕΠΣ Πειραιά, η διοργάνωση της αιμοδοσίας, αντικαταστάσεις διαιτητών και ποινές

Abola Team 3