6.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Όλα τα αποτελέσματα στα ματς της Κυριακής 23/9 σε Α’, Β’ κατηγορία και σε Κ16 και Κ18

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 5-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 7-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-0
Κ18-1ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-0
Κ18-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
Κ18-3ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-2
Κ18-4ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΙΣΣΑ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 4-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 4-1
Κ18-5ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 0-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-5
Κ18-6ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-1
Κ16-1ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 4-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-5
Κ16-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
Κ16-3ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 6-0
Κ16-4ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-2
Κ16-5ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
 

Related posts

Ο Αίμος 1-0 τα Ταταύλα

Abola Team

Τσώνης: “Στο Χαϊδάρι είμαστε οικογένεια”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Πέρασε στα πέναλτι ο Παράδεισος στο Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team 2