Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι αναμετρήσεις της Γ’ Εθνικής για την 1η Αγωνιστική

Επίσημο “ξεκίνημα” για την Γ’ Εθνική αυτή τη Κυριακή 30/9 με την 1η αγωνιστική, αν και δύο μόνο παιχνίδια θα ξεκινήσουν νωρίτερα (στις 29/9 το μεσημέρι) βάση του προγράμματος που έχει αναρτηθεί στην ΕΠΟ:

 

Αγωνιστική ημέρα: 1
30.09. 16:00 Α.Ο. Εικοσιμίας ΑΟ Υπάτου
30.09. 16:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Ατσαλένιος
30.09. 16:00 Α.Ο. Σελλάνων ΑΟ Στυλίδας
30.09. 16:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Ερμής Αμυνταίου
30.09. 16:00 ΑΕ Νεάπολης Γιούχτας
30.09. 16:00 Αετός Ορφανού Ορφέας Ξάνθης
30.09. 16:00 Αλέξανδρος Κιλκίς Νέστος Χρυσούπολης
30.09. 16:00 Αλμωπός Αριδαίας Μακεδονικός
30.09. 16:00 Αμβρυσσέας Παναργειακός
30.09. 16:00 Απόλλων Ερέτριας Ηλυσιακός
30.09. 16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου Πιερικός
30.09. 16:00 Απόλλων Παραλιμνίου Καβάλα
30.09. 16:00 Αστέρας Βλαχιώτη Ένωση Ασπροπύργου
30.09. 16:00 Αστέρας Ιτέας ΑΣ Μετέωρα
30.09. 16:00 Ατρόμητος Πειραιά Κερατσίνι
30.09. 16:00 Αχέρων Καναλακίου Θρίαμβος Σερβανιών
30.09. 16:00 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Φωκικός
30.09. 16:00 Γ.Σ. Αλμυρού Αναγέννηση Καρδίτσας
30.09. 16:00 Γρεβενά Αεράτα Σούλι Παραμυθίας
30.09. 16:00 Διαγόρας Παναιγιάλειος
30.09. 16:00 Διαγόρας Βραχνέικων ΠΑΟ Βάρδας
30.09. 16:00 Εθνικός Πειραιώς Προοδευτική
30.09. 16:00 Εθνικός Σιδηροκάστρου ΠΑΟ Κοσμίου
30.09. 16:00 Ελπίς Σκουτάρεως Α. Σ. Γιαννιτσών
30.09. 16:00 Ενωση Λέρνας Καλαμάτα
30.09. 16:00 Επισκοπή ΟΦ Ιεράπετρας
30.09. 16:00 Ερµιονίδα Παναρκαδικός
30.09. 16:00 Θεσπρωτός Κρόνος Αργυράδων
30.09. 16:00 Θύελλα Καμαρίου Αιγάλεω
30.09. 16:00 Θύελλα Ραφήνας Πανηλειακός
30.09. 16:00 Ιαλυσός Παλληνιακός
30.09. 16:00 Ιωνικός Νικαίας ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
29.09. 16:00 Καλλιθέα Χαλκίδα
30.09. 16:00 Κεραυνός Πέρνης Ασπίδα Ξάνθης
30.09. 16:00 Κόρινθος Πανθηραϊκός
30.09. 16:00 Μακεδονικός Σιάτιστας Ναυπακτιακός Αστέρας
30.09. 16:00 Μακεδονικός Φούφας Τηλυκράτης Λευκάδας
30.09. 16:00 Μανδραϊκός ΑΟ Κατασταρίου
30.09. 16:00 Μελιτέας Μελίτης Αγροτικός Αστέρας
30.09. 16:00 Νίκη Βόλου Θησέας Αγριάς
30.09. 16:00 Νίκη Τραγανού Αστέρας Αμαλιάδας
30.09. 16:00 Οικονόμος Ολυμπιακός Βόλου
30.09. 16:00 Ολυμπιακός Κυμίνων Εδεσσαϊκός
30.09. 16:00 Πάμισος ΑΕ Πελλάνας
29.09. 14:45 Πανμοβριακός Φοίβος Κρεμαστής
30.09. 16:00 Πανσερραϊκός ΑΕ Καλαμπακίου
30.09. 16:00 ΠΑΟ Κουφαλίων ΠΟ Τριγλιας
30.09. 16:00 Φλωριάδα Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
30.09. 16:00 Χαραυγιακός Αιολικός
30.09. 16:00 Άγιοι Ανάργυροι Άγιος Ιερόθεος
30.09. 16:00 Άρης Αβάτου Εθνικός Αλεξανδρούπολης
30.09. 16:00 Άρης Παλαιοχωρίου Νίκη Αγκαθιάς

Τα παιχνίδια δεν είναι κατανεμημένα ανα όμιλο.

 

Related posts

Πεντάστερος ΟΦ Ιεράπετρας, συνέτριψε την Παλαιόχωρα με 5-0!-Για… προδοσία έκανε λόγο ο Μαγκαφίνης

Abola Team 2

Εκλογές και σημαντικό φιλικό των Παλαίμαχων στην Θύελλα Καμαρίου Σάββατο 22/6

Abola Team 3

Αστέρας Βάρης: Ανακοίνωσε τον Κωνσταντίνο Πράπα

Γιώργος Ανανίδας