8.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 19, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
4η αγωνιστική
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
4η αγωνιστική
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΙΑΣΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
4η αγωνιστική
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
4η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:00 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
4η αγωνιστική
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:00 
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 13:00 
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/10/18 11:00 
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 10:00 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 14/10/18 11:30 
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 16:00 
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 10:00 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/10/18 16:00

Related posts

Την Παρασκευή η κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Ο Κωνσταντίνος Κιρτζιαλίδης και η ιστορία για τον τραυματισμό που θα του στερούσε πολλά

Γιώργος Ανανίδας

Γαλανόπουλος (Χαλάνδρι):”Να το αφήσουμε πίσω μας”(vid)

abola10