11.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣΔΑ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α’ Κατηγορία
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
ΒΥΖΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ Ι. 
Β’ Κατηγορία
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΡΟΝΗΣ Γ., HABILAJ A. 
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν. 
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Ι.

 

Related posts

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Ανδρεόπουλου (vid)

abola10

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΔΑ

Παντελίδης Mάνος

Οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΔΑ και η ανακοίνωση της Ένωσης προς όλα τα σωματεία για τις Μικτές Παίδων και Νέων

Abola Team 3