5.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣANΑ.

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣANΑ.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α’ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Ραφήνας Σάββατο 13/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 13/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 14/10/18 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/10/18 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 14/10/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Κυριακή 14/10/18 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 14/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 13/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 13/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/10/18 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Νέων Παλατίων Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 14/10/18 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 14/10/18 16:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΠΕΚΑΣ Α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διονύσου Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αφιδνών Κυριακή 14/10/18 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Βούλας Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.

 

Related posts

Πήγαν καλά και οι τρεις νέες μεταγραφές της Λαυρεωτικής

Abola Team 3

Ανακοίνωση του Ολυμπιακού Λαυρίου για τα περί ένστασης στο ματς των Τζούνιορ με τον Παλλαυρεωτικό

Abola Team 2

Στο Κερατσίνι βρέθηκε ο Δ. Γιαρένης και παρακολούθησε την λευκή ισοπαλία του Αήττητου με τον Εθνικό

Abola Team 3