27.4 C
Αθήνα
Ιούλιος 13, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 13/10 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

4η αγωνιστική
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

4η αγωνιστική
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
8. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-2

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

4η αγωνιστική
11. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-1
12. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-1
13. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

4η αγωνιστική
17. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-1
18. ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-2
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-1
20. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-1
21. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-2

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

4η αγωνιστική
23. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-2
24. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 5-0
25. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
26. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-6
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-3
28. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-2
29. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 8-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-2
31. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-0
33. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-1

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Έτοιμη για πρωτάθλημα η γυναικεία ομάδα του Ιάσονα

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς