11.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα σημερινά αποτελέσματα της ΕΠΣΠ (14-10-18).

 Τα σημερινά αποτελέσματα της ΕΠΣΠ:

 

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 14/10/18 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
3-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» 14/10/18 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
1-4
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» 14/10/18 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ 14/10/18 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14/10/18 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 14/10/18 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14/10/18 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ .)
1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 14/10/18 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 14/10/18 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 14/10/18 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .)
3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 14/10/18 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 14/10/18 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 14/10/18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 14/10/18 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14/10/18 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14/10/18 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ .., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-3

Γ Κατηγορία

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 14/10/18 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)
1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14/10/18 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-0
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» 14/10/18 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14/10/18 ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
3-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 14/10/18 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
1-0

Κ18 – Α Φάση – 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 14/10/18 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  

Κ18 – Α Φάση – 3ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14/10/18 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.  

Κ18 – Α Φάση – 4ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14/10/18 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 14/10/18 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  

Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 14/10/18 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14/10/18 ΒΑΛΒΗΣ Κ. 4-0

Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 14/10/18 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.  

Κ16 – Α Φάση – 3ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» 14/10/18 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ..  
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» 14/10/18 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14/10/18 ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.  

Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14/10/18 ΚΑΡΦΗΣ Δ. 0-3

Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14/10/18 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-3

Related posts

Αποχώρησε ο Σώζος από τη Δραπετσώνα

Kώστας Παλαιολόγος

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) και στο Κύπελλο (14/3) στην ΕΠΣ Πειραιά η ενημέρωση για τις αιτήσεις μεταβολών για επανεγγραφές ποδοσφαιριστών και για ποινές σε παίκτες και παράγοντες

Abola Team 3

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στον Πειραιά

Abola Team 3