7.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τελείωσαν πριν από λίγη ώρα τα παιχνίδια για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Πετράλωνα – Παλαιό Φάληρο 0 – 0
ΓΣ Αργυρούπολη – ΑΕ Κηφισιά 1 – 1
Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αθηναϊκός 0 – 0
Τράχωνες – Μικρασιατικός 0 – 1
Άρης Πετρούπολης – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 5 – 4
Απόλλων Χαλανδρίου – Ηλιούπολη 1 – 0
Δόξα Βύρωνος – ΑΕ Ηρακλέιου 0 – 2
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Αγία Παρασκευή 1 – 4

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Ήφαιστος Περιστερίου – ΑΟ Περιστερίου 2 – 0
Φωστήρας Ηλιούπολης – Ολυμπιακός Λιοσίων 1 – 0
Πανερυθραϊκός – Χαϊδάρι 1 – 2
Σούρμενα – ΠΑΟ Ρουφ 4 – 0
Νέα Ιωνία – ΑΟ Ιλίου 0 – 0
Ιάσων – Διάνα Ηλιούπολης 0 – 0
Άγιαξ Ταύρου – Χολαργός 0 – 3
Φωστήρας – Χαλάνδρι 2 – 0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αλσούπολη – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 0 – 1
Άρης Χολαργού – Παπάγος 2 -1
Άτταλος – Αστέρας Ζωγράφου 1 – 1
ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Κηπούπολη 2 – 5
ΑΟΝΑ – ΠΟΨ 1 – 1
Κολωνός – Ατρόμητος Χαλανδρίου 3 – 0
Χρυσούπολη – Αθηναΐδα 0 – 0
Ηρακλής Περιστερίου – Φοίνικας Περιστερίου 0 – 0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Ιεράπολη 1 – 1
Βύρωνας – Κένταυρος Βριλησσίων 1 – 2
Εθνικός Αστέρας – Πεύκη 2 – 1
Υμηττός – Ελευθερούπολη 1 – 1
Άμιλλα Περιστερίου – Άγιος Θωμάς 1 – 2
Αίμος Πετρούπολης – Μελίσσια 1 – 1
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0 – 1
Νεοπεντελικός – Κοψαχείλα 2 – 1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
Γκυζιακός – Τερψιθέα 1 – 2
Ανθούπολη – Θρίαμβος Αθηνών 5 – 0
Λυκόβρυση – Βριλήσσια 0 – 0
Κηφισιά 2010 – Καματερό 2 – 6
Αγία Ελεούσα – Λαύρα Αργυρούπολης 2 – 0
ΑΕ Ζέφυρος – Κεραυνός Γλυφάδας 0 – 1
Νίκη Αλίμου – ΠΑΣ Γαλάτσι 1 – 1
Παράδεισος – Άγιος Δημήτριος 0 – 2

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Νέα Σμύρνη – ΑΕ Περιστερίου 3 – 3
Αναγέννηση Πετρούπολης – Πράσινα Πουλιά 3 – 2
Άρης Καλαμακίου – ΑΕ Ιλίου 8 – 2
ΑΟ Κωφών – Άφοβος 1 – 2
Απόλλων Περιστερίου – Φοίνιακας Καλλιθέας 2 – 0
Ιπποκράτης – Αττικός 3 – 0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
Αίας Αθηνών – Δάσος Χαϊδαρίου 1 – 2
Παγκράτι – Αρίων 2 – 0
Πανιώνιος Καισαριανής – Ελαφρά Ταξιαρχία 3 – 0 α.α.
Ερμής Ηρακλείου – Ταταύλα 0 – 1
Γαλαξίας – Διαγόρας Αιγάλεω 1 – 1
Χαλκηδονικός – Πανθησειακός 4 – 0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
Τόλμη Περιστερίου – Θεμιστοκλής 1 – 1
Κεραυνός Πετρούπολης – Θύελλα Περιστερίου 1 – 3
Προμηθέας – Αρμενική 2 – 0
Λέοντες – Πλάτων 0 – 3
ΓΣ Καισαριανής – Φωστήρας Καισαριανής 4 – 0
Κεραμεικός – Αστέρας Εξαρχείων 0 – 0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
Τριφυλλιακός – Δάφνη Αθηνών 1 – 0
Μαρούσι – Καλαμάκι 1 – 1
Ένωση Βοτανικού – Πατήσια 3 – 2
Κορωνίδα – Λύκοι Χαϊδαρίου 0 – 2
Ορφέας Αιγάλεω – Αμπελόκηποι 3 – 2
Πέρα Κλουμπ – Δούρειος 0 – 2

Related posts

Τα παιχνίδια της Α’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team 2

ΑΟ Περιστερίου-Παλαιό Φάληρο 2-1 στο Κύπελλο

Abola Team 2

ΤΕΛΙΚΟΣ Κ18: Έγραψε ιστορία η Τερψιθέα!