21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 27, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμα των αγώνων του σαββατοκύριακου για τα πρωταθήματα της ΕΠΣΑΝΑ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 20/10/18 16:00 
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/10/18 16:00 
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κερατέας Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Κυριακή 21/10/18 16:00 
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βάρης Σάββατο 20/10/18 16:00 
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/10/18 16:00 
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 20/10/18 16:00 
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ραφήνας Σάββατο 20/10/18 16:00 
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 20/10/18 16:00 
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αυλώνα Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 21/10/18 16:00 
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/10/18 16:00 
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 21/10/18 16:00 
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 21/10/18 16:00

Related posts

Καλημέρης στο Κρυονέρι

Κωνσταντίνος Ράπτης

Οι διαιτητές οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑΝΑ για τα δικαιλογητικά απουσιών παικτών των Μικτών ομάδων, τους υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου και για την Σχολή Προπονητών UEFA C

Abola Team 3