14.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τελείωσαν πριν από λίγη ώρα τα παιχνίδια της ΕΠΣΑΝΑ

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

 

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
4. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 21/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-1
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κερατέας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
6. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-1
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-1
8. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-2
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βάρης Σάββατο 20/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-2
10. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
0-0
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 20/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
1-1
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ραφήνας Σάββατο 20/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-3
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
14. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
1-4
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αυλώνα Κυριακή 21/10/18 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-0
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
4-0
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/10/18 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-1
18. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3-0
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
20. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-4
21. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
4-0
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-3
23. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
2-0

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στις διοργανώσεις των υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Ευχές από τον Σύνδεσμο Προπονητών Ποδοσφαίρου Ανατολικής Αττικής

Ρένος Γιαμπουράς

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom