30.8 C
Αθήνα
Αύγουστος 8, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τελείωσαν πριν από λίγη ώρα τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ

Τελείωσαν πριν από λίγη ώρα τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Τράχωνες – Ηλιούπολη 0 – 0
Απόλλων Χαλανδρίου – ΑΕ Ηρακλείου 0 – 1
Πετράλωνα – Αγία Παρασκευή 1 – 1
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Δόξα Βύρωνος 1 – 0
ΓΣ Αργυρούπολης – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 1 – 0
Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Μικρασιατικός 2 – 0
Αθηναϊκός – ΑΕ Κηφισιάς 1 – 0
Άρης Πετρούπολης – Παλαιό Φάληρο 0 – 0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Σούρμενα – ΑΟ Περιστερίου 1 – 1
ΑΟ Ιλίου – ΠΑΟ Ρουφ 4 – 1
Ήφαιστος – Χολαργός 0 – 0
Φωστήρας Ηλιούπολης – Χαλάνδρι 1 – 0
Πανερυθραϊκός – Φωστήρας 1 – 3
Νέα Ιωνία – Διάνα Ηλιούπολης 1 – 1
Ιάσων – Ολυμπιακός Λιοσίων 0 – 3
Άγιαξ Ταύρου – Χαλάνδρι 1 – 1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αλσούπολη – Παπάγος 0 – 1
Κηπούπολη – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3 – 1
ΑΟΝΑ – Ατρόμητος Χαλανδρίου 2 – 0
Άτταλος – Φοίνικας Περιστερίου 0 – 2
ΠΑΟΚ Ζωγράφου – ΠΟΨ 1 – 3
Άρης Χολαργού – Αστέρας Ζωγράφου 2 – 2
Κολωνός – Αθηναΐδα 3 – 1
Ηρακλής Περιστερίου 3 – 0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Αίμος Πετρούπολης – ΑΕ Μεταμόρφωσης 4 – 1
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Κένταυρος Βριλησσίων 1 – 0
Ιεράπολη – Μελίσσια 0 – 4
Βύρων – Πεύκη 3 – 1
Εθνικός Αστέρας – Ελευθερούπολη 1 – 2
Νεοπεντελικός – Άγιος Θωμάς 1 – 2
Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Κοψαχείλα 2 – 0
Άμιλλα Περιστερίου – Υμηττός 0 – 2

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
Ανθούπολη – Βριλήσσια 5 – 1
Θρίαμβος Αθηνών – Τερψιθέα 0 – 2
Λυκόβρυση – Άγιος Δημήτριος 3 – 0
Παράδεισος – Λαύρα Αργυρούπολης 2 – 0
Κηφισιά 2010 – Κεραυνός Γλυφάδας 0 – 1
Γκυζιακός – ΠΑΣ Γαλάτσι 0 – 4
Νίκη Αλίμου – Καματερό 1 – 2
ΑΕ Ζεφυρίου – Αγία Ελεούσα 1 – 4

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αναγέννηση Πετρούπολη – Άφοβος 1 – 0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
Λαρισαϊκός – Λύκοι Χαϊδαρίου 0 – 0
Μαρούσι – Δάφνη Αθηνών 2 – 2

Related posts

Σαββατοκύριακο γεμάτο δράση για τις ακαδημίες του Ολυμπιακού Λαμπρινής-Γαλατσίου

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑ (Σάββατο 12/10)

Abola Team

Τα αποτελέσματα στους Σαββατιάτικους 9/9 αγώνες Κυπέλλου στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3