21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 27, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 3 και 4/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 3 και 4/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλυβίων Σάββατο 03/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/11/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
6. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 04/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 03/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Δροσιάς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ραφήνας Σάββατο 03/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
12. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλάμου Σάββατο 03/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αυλώνα Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/11/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
18. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ανθούσας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
19. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
20. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 04/11/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βούλας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/11/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
26. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .., ΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ..
29. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 03/11/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ..
32. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΙΝΑΣ Θ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
34. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αυλώνα Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ..
35. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
37. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 04/11/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
38. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
39. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 04/11/18 00:00
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΡΚΟ Γέρακα Κυριακή 04/11/18 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
42. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/11/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
43. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 04/11/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
45. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/11/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.
46. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
47. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
49. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
50. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 04/11/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
51. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 04/11/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 03/11/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
53. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/11/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
54. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/11/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
57. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Ανθούσας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ..
58. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
59. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/11/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
61. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
62. ΑΝΟΙΞΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 03/11/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.
63. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 03/11/18 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 11:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
65. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
66. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
67. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
68. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 03/11/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/11/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
70. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
71. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βούλας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ..
72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/11/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Καλυβίων Κυριακή 04/11/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
74. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
75. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/11/18 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
76. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 04/11/18 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
78. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 04/11/18 12:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
79. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 04/11/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
80. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διώνης Κυριακή 04/11/18 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ..
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Άνοιξης Κυριακή 04/11/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
82. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
83. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
84. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
86. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ BATISTA Κυριακή 04/11/18 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ..
87. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
88. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γραμματικού Κυριακή 04/11/18 12:00 ΠΥΚΝΗΣ .

Related posts

Μακροδημήτρης Τάκης | Coach Σαρωνικός Αναβύσσου

admin

Η ΕΠΣΑΝΑ για τις πρώτες εγγραφές, μεταγραφές και επανεγγραφές

Abola Team 3

Διαιτητές στα ματς της ΕΠΣΑΝΑ και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3