16.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 3/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλυβίων Σάββατο 03/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 03/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
6. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Δροσιάς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 1-0
7. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ραφήνας Σάββατο 03/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
8. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλάμου Σάββατο 03/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-4
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 3-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 0-2
11. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/11/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 0-2
12. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 3-1
14. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .., ΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ .. 7-0
15. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 4-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 03/11/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ..
18. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΙΝΑΣ Θ. 2-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-3
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αυλώνα Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .. 1-6
21. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-2
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 03/11/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-1
23. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/11/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
24. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 7-0
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/11/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 4-1
27. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Ανθούσας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ..
28. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/11/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-6
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-7
31. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
32. ΑΝΟΙΞΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 03/11/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π. 4-3
33. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 03/11/18 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 11:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
35. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
36. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 1-0
37. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-0
38. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 03/11/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.

Related posts

Οι κληρώσεις των Πρωταθλημάτων ΕΠΣΑΝΑ V I D E O

Ρένος Γιαμπουράς

Η Τριγλία Ραφήνας 2-0 τον Παμπαιανικό στο Κύπελλο

Abola Team 3

Τα συλλυπητήρια του ΑΟ Άρτεμις στον Νίκο Κατσιγιάννη

Ρένος Γιαμπουράς