14.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 10/11 στην ΕΠΣΑ

τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 10/11 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-0
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-2
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-3
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
9. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-0
10. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
12. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
13. ΒΥΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
15. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-5
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
17. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
18. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
19. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
20. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-6
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/11/18 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-2
23. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-1
25. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-2
26. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
Κ18-1ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/11/18 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 6-6
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-4
29. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 10:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
31. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 09:15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/11/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-3
34. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 11:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 8-2
35. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 19:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.
Κ18-3ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/11/18 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-1
37. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
38. ΠΟΨ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 12:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-7
39. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ18-4ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΡΟΥΦ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 2-0
41. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/11/18 19:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
42. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/11/18 19:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ18-5ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-3
44. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Κ16-1ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
46. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
47. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
48. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 19:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 19:45 ΓΛΑΡΟΣ Δ.
Κ16-2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 11:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-9
51. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/11/18 12:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
52. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 17:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
53. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
54. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ16-3ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-3
56. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/11/18 11:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
57. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/11/18 12:00 ΙΣΣΑ Α. 0-1
58. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
59. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 19:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
Κ16-4ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
62. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 12:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-9
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 17:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
64. ΡΟΥΦ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 10/11/18 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Κ16-5ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 09:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1
66. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-0
67. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-0
68. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/11/18 17:45 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ16-6ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/11/18 11:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-0
70. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 13:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
71. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/11/18 17:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-1ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/11/18 09:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 4-1
73. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
74. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 4-1
75. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/11/18 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.
76. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΡΟΥΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/11/18 19:15 ΛΙΑΚΑΣ Π.
77. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 19:45 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
Κ14-2ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 12:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
79. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/11/18 12:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-2
80. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 17:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
81. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
Κ14-3ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-1
83. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-3
84. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/11/18 16:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 10-0
85. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/11/18 17:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
86. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 19:00 ΜΠΕΝΟΣ Α.
Κ14-4ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-0
88. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 0-2
89. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/11/18 10:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-3
90. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/11/18 12:15 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-3
91. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ14-5ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-0
93. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
94. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 5-1
Κ14-6ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-1
96. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
97. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:30 ΖΥΓΑΣ Π.
98. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ.
99. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 20:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ10-1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 7-2
101. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/11/18 11:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
102. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/11/18 14:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-1
103. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Σάββατο 10/11/18 14:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 1-10
Κ10-3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 7-3
105. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΟΨ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-5
106. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 10/11/18 16:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
107. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 10/11/18 18:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

Related posts

Διαιτητικά λάθη και ατυχία άφησαν εκτός την ΕΠΣΑ Κ14!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κυριακή στο Χαλάνδρι θα παίξουν Ελπίδα Αγ. Αναργύρων και Άμιλλα Περιστερίου

Abola Team 3

Στο συνεχίζεται!

admin