1.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 10/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 10/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 10/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-2
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 0-1
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ανθούσας Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-0
4. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 10/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-2
5. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/11/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 0-1
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 0-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 10/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.
8. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βούλας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 4-1
9. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΙΝΑΣ Θ. 3-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΜΑΡΚΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/11/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-3
11. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-2
12. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .. 1-9
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
14. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-1
15. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 10/11/18 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΥΡΜΠΑ .., ΡΟΥΜΠΕΑ .. 2-1
17. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
18. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 10/11/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/11/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-0
20. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 10/11/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-0
21. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/11/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-6
22. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 10-0
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διώνης Σάββατο 10/11/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-4
24. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 10/11/18 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-0
25. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 3-1
26. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/11/18 13:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-2
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 10/11/18 00:00
28. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διώνης Σάββατο 10/11/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 7-0
29. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 10/11/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.
30. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 10/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-2
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 10/11/18 11:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/11/18 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-2
33. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 10-0
34. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/11/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 0-3
35. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-1

Related posts

Η ΕΠΣΑΝΑ για τις συνθέσεις των Επιτροπών και για τις προκηρύξεις περιόδου 2017-2018

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 30/9 και 1/10 σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

Ρένος Γιαμπουράς