32.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 28, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 10 και 11/11 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-0
2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-3
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 5-1
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-1
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-0
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-2
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-3
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 2-3
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-1
15. ΡΟΥΦ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-3
16. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-0
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-1
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
21. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-2
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-1
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-1
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/11/18 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 7-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
26. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
27. ΒΥΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-5
30. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-2
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
37. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-2
38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-2
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-4
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-6
42. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/11/18 09:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-0
43. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/11/18 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-2
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/11/18 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
45. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-0
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 4-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/11/18 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-2
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
49. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/11/18 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-0
50. ΑΡΙΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-1
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/11/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-2
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-2
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/11/18 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-3
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/11/18 13:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
56. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-1
59. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-2
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-4
62. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/11/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 4-3
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/11/18 12:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-1
Κ18-1ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/11/18 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 6-6
65. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-4
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0
67. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 10:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
68. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-3
69. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/11/18 19:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 09:15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
71. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/11/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-3
72. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 11:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 8-2
73. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 19:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-3
74. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
75. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/11/18 18:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΡΕΤΟΣ Δ.
Κ18-3ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/11/18 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-1
77. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
78. ΠΟΨ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 12:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-7
79. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-1
80. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/11/18 17:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 4-0
81. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 20:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ18-4ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΡΟΥΦ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 2-0
83. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/11/18 19:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
84. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/11/18 19:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-4
85. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/11/18 12:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-1
86. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/11/18 17:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-0
87. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/11/18 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α.
Κ18-5ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-3
89. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0
90. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
91. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 11/11/18 11:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-4
92. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-0
93. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/11/18 19:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Κ18-6ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 17:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-2
95. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 17:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-2
96. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/11/18 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
97. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 18:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
98. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 19:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
100. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
101. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 5-0
102. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/11/18 19:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-1
103. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 19:45 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
104. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 11/11/18 20:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ16-2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 11:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-9
106. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/11/18 12:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
107. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 17:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
108. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 6-2
109. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
110. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 11/11/18 19:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ16-3ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-3
112. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/11/18 11:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
113. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/11/18 12:00 ΙΣΣΑ Α. 0-1
114. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
115. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 19:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-1
116. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-1
117. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 17:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 4-2
Κ16-4ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
119. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
120. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 12:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-9
121. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 17:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
122. ΡΟΥΦ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 10/11/18 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-2
123. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/11/18 12:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 4-0
Κ16-5ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 09:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1
125. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-0
126. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-0
127. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/11/18 17:45 ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-0
128. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/11/18 17:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
Κ16-6ος-Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/11/18 11:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-0
130. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 13:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
131. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/11/18 17:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
132. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 11/11/18 09:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-1
133. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 11/11/18 11:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
134. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 18:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
Κ14-1ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/11/18 09:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 4-1
136. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
137. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 4-1
138. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/11/18 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
139. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΡΟΥΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/11/18 19:15 ΛΙΑΚΑΣ Π. 4-1
140. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 19:45 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. Αναβλήθηκε
Κ14-2ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/11/18 12:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
142. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/11/18 12:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-2
143. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/11/18 17:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-6
144. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 18:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-1
145. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/11/18 13:30 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 5-1
146. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 18:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-1
147. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 11/11/18 18:15 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ14-3ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
148. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-1
149. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-3
150. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/11/18 16:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 10-0
151. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/11/18 17:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. Αναβλήθηκε
152. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 10/11/18 19:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-4
Κ14-4ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/11/18 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-0
154. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 0-2
155. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/11/18 10:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-3
156. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/11/18 12:15 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-3
157. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-1
158. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Κυριακή 11/11/18 10:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-0
Κ14-5ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
159. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-0
160. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
161. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 5-1
162. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-3
163. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 11/11/18 13:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-0
164. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/11/18 17:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
165. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 20:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ14-6ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/11/18 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-1
167. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 6-1
168. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 17:30 ΖΥΓΑΣ Π. 0-4
169. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-3
170. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/11/18 20:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 7-1
171. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/11/18 17:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-2
172. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/11/18 17:30 ΛΙΑΚΑΣ Π.
Κ10-1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
173. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/11/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 7-2
174. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/11/18 11:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-7
175. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/11/18 14:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-1
176. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Σάββατο 10/11/18 14:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 1-10
Κ10-2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΡΟΥΦ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/11/18 10:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 4-3
178. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 11/11/18 12:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-7
179. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 11/11/18 13:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-6
180. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Κυριακή 11/11/18 16:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
181. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Κυριακή 11/11/18 17:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ10-3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 7-3
183. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΟΨ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/11/18 11:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-5
184. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 10/11/18 16:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-2
185. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 10/11/18 18:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 1-5

Related posts

«Βόμβα» με Παληγεώργου ο ΑΟ Χαϊδαρίου!

Kώστας Παλαιολόγος

Στουραΐτης στο Καματερό

admin

Το προπονητικό τιμ όλων των τμημάτων της Λυκόβρυσης για την καινούργια σεζόν

Τάσος Ζαφειρίου