23.4 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 29, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 24/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
9. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ραφήνας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
10. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Σταμάτας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
11. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
12. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
14. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/11/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Τετάρτη 28/11/18 15:00
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
18. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
19. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
20. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 24/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
21. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
22. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
23. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
24. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κουβαρά Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
26. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
27. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
28. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γραμματικού Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
29. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
30. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
31. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
33. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ.
34. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 24/11/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
36. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
37. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
39. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 09:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.
42. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αυλώνα Σάββατο 24/11/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
43. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΖΟΥΡΜΠΑ ..
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 09:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
45. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 25/11/18 09:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.
46. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
47. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 25/11/18 11:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/11/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
49. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 25/11/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
50. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
51. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
53. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διονύσου Κυριακή 25/11/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
54. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ραφήνας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
55. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Κυριακή 25/11/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/11/18 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
57. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
58. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
59. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/11/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
61. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
63. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/11/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
65. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
66. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/11/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
67. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 24/11/18 13:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 24/11/18 00:00
69. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Διώνης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
70. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Σάββατο 24/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
71. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
73. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 24/11/18 11:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
74. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 11:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
75. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
76. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 11:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
78. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
79. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
80. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 25/11/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΜΑΡΚΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
82. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλυβίων Κυριακή 25/11/18 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
83. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κουβαρά Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
84. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/11/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 12:00
86. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Κυριακή 25/11/18 12:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
87. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
88. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Κυριακή 25/11/18 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
90. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
91. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Κυριακή 25/11/18 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
92. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 25/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
94. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καλάμου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
95. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Σταμάτας Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
96. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/11/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
98. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 25/11/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/11/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.
100. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β SUPER GOAL Σάββατο 24/11/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Planet Cosmos Σάββατο 24/11/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
102. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 25/11/18 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ.

Related posts

Το Σαββατοκύριακο 1-2/10 σέντρα στην Γ’ ΕΠΣΑΝΑ!

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (2/3) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΑΝΑ: Κλήση προεθνικής ομάδας Κ16 (γενν.2003)

Nάσος Φακίδης