27.2 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 17 και 18/11 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 17 και 18/11 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-1
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-0
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 2-2
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-2
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-3
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-2
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 5-0
15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-1
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 2-1
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-2
19. ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 4-1
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-0
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-3
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-3
24. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 4-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-3
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
30. ΠΕΥΚΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β. 4-0
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-2
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-0
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-1
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-3
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-2
39. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 5-0
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-1
42. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-2
44. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-5
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
46. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. Αναβλήθηκε
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
48. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 3-2
49. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 3-2
50. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 4-4
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 09:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-1
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/11/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. Αναβλήθηκε
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 2-3
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΛΑΤΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-4
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 18/11/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ. Αναβλήθηκε
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 15:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 4-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-2
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
60. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 12:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
61. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 12:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-3
62. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 4-3
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 15:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 2-0
Κ18-1ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-3
65. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
66. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 11:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 3-0
67. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-3
68. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-1
69. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/11/18 18:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-4
71. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/11/18 09:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-2
72. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 2-1
73. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-2
74. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
75. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 12:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-1
Κ18-3ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-3
77. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 6-0
78. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ. 3-3
79. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 18:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-2
80. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 18:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
81. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/11/18 18:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ.
Κ18-4ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 09:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
83. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-3
84. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 0-1
85. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/11/18 09:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-2
86. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/11/18 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
87. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/11/18 19:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΕΝΟΣ Α.
Κ18-5ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 1-1
89. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:30 ΙΣΣΑ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-0
90. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-2
91. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 2-0
92. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 19:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-0
93. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 10:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
95. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/11/18 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. Αναβλήθηκε
96. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
97. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 17:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-2
98. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 18:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-3
100. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/11/18 14:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-2
101. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/11/18 16:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
102. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 19:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
103. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 19:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
104. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/11/18 19:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ16-2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
106. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
107. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 19:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 4-0
108. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-0
109. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/11/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 7-1
110. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/11/18 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
Κ16-3ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 12:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-0
112. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 12:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-2
113. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
114. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 18:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-2
115. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-2
116. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-0
117. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/11/18 17:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ16-4ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
119. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/11/18 14:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 3-0
120. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
121. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 17:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-4
122. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 18:30 ΜΑΡΔΑΣ Β.
123. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 20:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ16-5ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-8
125. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 12:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0
126. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 17:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-1
127. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 18:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-6
128. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
Κ16-6ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 12:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
130. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 18:00 ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-0
131. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-10
132. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 20:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 8-0
133. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/11/18 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. Αναβλήθηκε
134. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 18/11/18 14:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-1
Κ14-1ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-4
136. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/11/18 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-1
137. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 14:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-4
138. ΙΑΣΩΝ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 3-0
139. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/11/18 17:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 5-1
140. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-0
Κ14-2ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-3
142. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-2
143. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 14:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-10
144. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 19:30 ΒΡΕΤΟΣ Δ. 1-3
145. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 18/11/18 12:15 ΤΣΑΦΟΣ Β.
146. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
147. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Κ14-3ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
148. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-1
149. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/11/18 17:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-3
150. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/11/18 17:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
151. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 4-4
152. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/11/18 17:00 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 2-2
Κ14-4ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/11/18 09:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
154. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 10:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
155. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 4-1
156. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-5
157. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 11:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-0
158. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 18/11/18 12:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-1
Κ14-5ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
159. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-2
160. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 6-1
161. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 14:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-2
162. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 17:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-3
163. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 20:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 1-2
164. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 14:15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-0
165. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/11/18 17:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-6ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-0
167. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-1
168. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 17:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-5
169. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 18:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
170. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
171. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 18/11/18 20:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
172. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 20:15 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ12-1ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
173. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-0
174. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
175. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/11/18 18:00 ΒΡΕΤΟΣ Δ.
176. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 18/11/18 18:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ12-2ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/11/18 10:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
178. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 11:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-4
179. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 17:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-2
180. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/11/18 17:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-1
Κ12-3ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/11/18 10:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-6
182. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/11/18 13:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 4-5
183. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/11/18 14:45 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-6
184. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 17:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-1
185. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 18:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
Κ12-4ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
186. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 09:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-1
187. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/11/18 15:45 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 3-1
188. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/11/18 17:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-4
189. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 18/11/18 10:45 ΜΠΕΝΟΣ Α. Αναβλήθηκε
Κ12-5ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
190. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
191. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 17/11/18 12:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
192. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 12:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
193. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 13:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-1
194. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/11/18 18:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
Κ12-6ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
195. ΠΟΨ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
196. ΑΕΚ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 17/11/18 14:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 8-1
197. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 17:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-0
198. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
199. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Κυριακή 18/11/18 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-1
Κ12-7ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
200. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 5-0
201. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 13:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-2
202. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 16:45 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 4-2
203. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 17:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
204. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 18:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-0
Κ12-8ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
205. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-3
206. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
207. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 18:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-3
208. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 17:15 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 6-2
209. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 18:45 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.

Related posts

Χατζηαλέξης: Διαθέτουμε την καλύτερη ομάδα…

Abola Team

Aποχώρηση Κριπιντίρη από τον Εθνικό Αστέρα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/2) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3