23.9 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-2
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-0
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
4. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-1
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α. 1-0
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-0
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 2-1
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-3
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 2-1
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-1
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-4
13. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
14. ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-4
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-0
16. ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-2
19. ΠΟΨ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-3
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-0
21. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 5-2
22. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-0
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-2
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-0
26. ΒΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-1
27. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-2
28. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
29. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-3
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-0
31. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-1
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-0
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-0
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-2
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
38. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
39. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/11/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 25/11/18 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-5
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-3
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-1
45. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-2
46. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/11/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-1
50. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/11/18 10:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
51. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 1-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-2
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 25/11/18 11:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-1
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/11/18 12:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-2
56. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 5-1
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-2
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-3
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/11/18 09:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-1
61. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/11/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
62. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-2
63. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-0
Κ18-1ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-3
65. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 12:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
66. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 18:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
67. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/11/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
68. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 25/11/18 18:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
69. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/11/18 19:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Κ18-2ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/11/18 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-2
71. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 1-0
72. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 3-1
73. ΑΦΟΒΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 25/11/18 09:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. 6-2
74. ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
75. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/11/18 18:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ18-3ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-3
77. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 5-0
78. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/11/18 17:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-1
79. ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/11/18 18:00 ΙΣΣΑ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
80. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/11/18 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
81. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 20:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
Κ18-4ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/11/18 09:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
83. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/11/18 13:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-0
84. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/11/18 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-0
85. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/11/18 20:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
86. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/11/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΕΝΟΣ Α.
87. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 25/11/18 17:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π.
Κ18-5ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/11/18 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-0
89. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 13:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-4
90. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-2
91. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/11/18 17:45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
92. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 18:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
93. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/11/18 18:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/11/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-3
95. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 17:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
96. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/11/18 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
97. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/11/18 18:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
98. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 19:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
100. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/11/18 13:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-1
101. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
102. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 19:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-2
103. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 20:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-0
104. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 25/11/18 15:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 5-0
Κ16-2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
106. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/11/18 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
107. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 17:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-0
108. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 5-0
109. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 18:00 ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-1
110. ΑΦΟΒΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 25/11/18 12:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-5
Κ16-3ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/11/18 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
112. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 10:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-3
113. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 10:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
114. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/11/18 12:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 3-1
115. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 18:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-1
116. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 19:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-3
117. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/11/18 18:15 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ16-4ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/11/18 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-5
119. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/11/18 17:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-2
120. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-1
121. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/11/18 17:45 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
122. ΡΟΥΦ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/11/18 19:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-5
123. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/11/18 18:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Κ16-5ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/11/18 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-0
125. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 24/11/18 14:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-1
126. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-2
127. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/11/18 18:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
128. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/11/18 18:30 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ16-6ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 09:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
130. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 24/11/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-1
131. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 24/11/18 13:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-4
132. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/11/18 18:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-0
133. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/11/18 19:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-1
134. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 25/11/18 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
Κ14-1ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
136. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/11/18 10:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-1
137. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/11/18 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-4
138. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-3
139. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/11/18 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 3-0
140. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/11/18 17:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 4-1
Κ14-2ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-4
142. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 10:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-2
143. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/11/18 11:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 9-0
144. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/11/18 12:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 3-7
145. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-0
146. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 24/11/18 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-4
147. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 25/11/18 17:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Κ14-3ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
148. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/11/18 09:15 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 4-0
149. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 18:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-4
150. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/11/18 19:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
151. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 25/11/18 10:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-3
152. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-1
Κ14-4ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 24/11/18 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 5-2
154. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/11/18 10:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 3-0
155. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/11/18 11:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-6
156. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 24/11/18 12:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 4-0
157. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/11/18 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
158. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 6-0
Κ14-5ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
159. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 10:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-0
160. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 11:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
161. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 12:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-2
162. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/11/18 10:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
163. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/11/18 16:15 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
164. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/11/18 17:15 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
165. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/11/18 20:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ14-6ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/11/18 12:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
167. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/11/18 18:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 6-1
168. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 19:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
169. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 20:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 4-5
170. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 20:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
171. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/11/18 17:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
172. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/11/18 17:30 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
Κ10-1ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
173. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Σάββατο 24/11/18 14:00 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 2-2
174. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5) Κυριακή 25/11/18 12:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-11
175. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ALMA Κυριακή 25/11/18 13:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 2-3
176. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/11/18 17:15 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
Κ10-2ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Σάββατο 24/11/18 10:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-5
178. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Σάββατο 24/11/18 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-9
179. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 13:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 7-1
180. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 25/11/18 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-2
181. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 25/11/18 14:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 6-2
Κ10-3ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 24/11/18 13:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-6
183. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 25/11/18 09:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-3
184. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 25/11/18 10:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 6-0
185. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5 Κυριακή 25/11/18 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-3
186. ΠΟΨ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Κυριακή 25/11/18 12:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 7-4

Related posts

Μελένος: «Θα δουλέψω σκληρά για να υλοποιηθούν οι στόχοι της Διάνα»

Γιώργος Ανανίδας

Κύπελλο ΕΠΣΑ (2η φάση): Ζευγάρια και πρόγραμμα

Ρένος Γιαμπουράς

Με την Χίο κληρώθηκε η Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ, με την Αργολίδα η Μικτή Νέων-Στις 14/2 και 7/2 αντίστοιχα τα παιχνίδια

Abola Team 3