25.6 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
5. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Κυριακή 02/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 02/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Δροσιάς Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
13. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 02/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
14. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αυλώνα Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
15. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αναβύσσου Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
16. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 02/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
17. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 02/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διονύσου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βούλας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
20. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γέρακα Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
22. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
23. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Ανθούσας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
24. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αφιδνών Κυριακή 02/12/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
26. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ.
27. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 01/12/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 01/12/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
30. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 01/12/18 00:00
32. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαραθώνα Σάββατο 01/12/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
33. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
35. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αυλώνα Σάββατο 01/12/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
36. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 02/12/18 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι.
38. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
39. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 02/12/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
40. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 02/12/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 02/12/18 00:00
42. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 02/12/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
43. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Κυριακή 02/12/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
44. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 02/12/18 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
46. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
47. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
48. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 02/12/18 09:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
50. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 02/12/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
51. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
52. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 02/12/18 11:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βούλας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΙΝΑΣ Θ.
54. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Σάββατο 01/12/18 12:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
55. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
56. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 01/12/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 01/12/18 12:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.
58. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Σάββατο 01/12/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.
59. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
60. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ραφήνας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 01/12/18 00:00
62. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
63. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
64. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 11:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
66. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 01/12/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
67. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
68. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Καπανδριτίου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.
69. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 02/12/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
71. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
72. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/12/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
73. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 02/12/18 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 02/12/18 10:30 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
75. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
76. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 02/12/18 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
77. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 02/12/18 00:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
79. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γέρακα Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
80. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
81. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 02/12/18 12:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 02/12/18 00:00
83. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
84. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 02/12/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
85. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Σταμάτας Κυριακή 02/12/18 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γραμματικού Κυριακή 02/12/18 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
87. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
88. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αυλώνα Κυριακή 02/12/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
89. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 02/12/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/12/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
91. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 02/12/18 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
93. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 02/12/18 13:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Planet Cosmos Κυριακή 02/12/18 10:00 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
95. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 02/12/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Related posts

Η προθεσμία για τις δηλώσεις συμμετοχής στην Σχολή Διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Nάσος Φακίδης

Η ΕΠΣΑΝΑ για το 2ο πρωτάθλημα υποδομών, τις ηλικίες-τους προπονητές, την έναρξη των πρωταθλημάτων υποδομών, την ετήσια συνδρομή και την αναδιάρθρωση των επιτροπών

Abola Team 3