25.6 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/12 στον Πειραιά

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/12 στον Πειραιά

ByΦώτης ΚατσούφηςPosted on Νοέμβριος 30, 2018 COMMENTS
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
2. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 02/12/18 12:45 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
4. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 02/12/18 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
5. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
6. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
7. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
9. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
10. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 02/12/18 10:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
11. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
12. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 03/12/18 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
16. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 01/12/18 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
17. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/12/18 10:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/12/18 12:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
19. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/12/18 12:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
21. ΘΗΣΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
22. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/12/18 10:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/12/18 12:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
24. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
26. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
28. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
29. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 10:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
30. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 10:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
31. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 02/12/18 12:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 12:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
Κ18 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/12/18 09:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.
34. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 01/12/18 09:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
35. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 01/12/18 12:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ..
Κ18 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 01/12/18 13:00 ΡΑΠΤΗΣ Θ.
37. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/12/18 17:15 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
Κ18 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 01/12/18 18:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
39. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 02/12/18 13:15 Αναβλήθηκε
40. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/12/18 17:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ .., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ18 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 12:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
42. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 02/12/18 17:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ18 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/12/18 17:45 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 01/12/18 12:45 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
45. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/12/18 13:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
46. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 17:30 ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 01/12/18 12:30 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
48. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/12/18 10:15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
Κ16 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/12/18 11:15 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.
50. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 01/12/18 13:15 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
51. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/12/18 18:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
Κ16 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 01/12/18 09:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
53. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
55. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 02/12/18 11:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 01/12/18 10:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
57. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/12/18 17:15 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.

Related posts

Εορταστική σεζόν για ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ

Abola Team 2

H Προκήρυξη του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ»

Ρένος Γιαμπουράς

Αποτελέσματα Κυπέλλου Πειραιά (Σάββατο 21/9)

Abola Team