30.5 C
Αθήνα
Αύγουστος 11, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 1/12 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 1/12 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-5
9. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-0
10. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 4-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-1
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-1
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
20. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-0
21. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
22. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
23. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-1
25. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-0
26. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
27. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
28. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-4
29. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
30. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 6-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 28/11/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-2
9η αγωνιστική
32. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-0
33. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-6
34. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 28/11/18 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
36. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη 28/11/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
Κ18-1ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/12/18 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-5
38. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
39. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-2
40. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-0
41. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 6-1
42. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 17:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
44. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-2
45. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-0
46. ΠΛΑΤΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
47. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
Κ18-3ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-5
49. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 10:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-2
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
51. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΝΑΣΗΣ Σ. 0-5
Κ18-4ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 09:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-3
53. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 01/12/18 16:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
54. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.
55. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
56. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 20:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ18-5ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 09:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-2
58. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 4-1
59. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
60. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 18:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 20:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 09:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-2
64. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 13:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
65. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 13:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ16-2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 11:45 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-1
67. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/12/18 12:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-0
68. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 12:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-1
Κ16-3ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 10:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-0
70. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 11:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-0
71. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-1
72. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 20:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
Κ16-4ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/12/18 12:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-3
74. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/12/18 13:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
75. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
76. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΜΑΡΔΑΣ Β.
77. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 19:15 ΜΠΕΝΟΣ Α.
Κ16-5ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
79. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/12/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-1
81. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 11:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-5
82. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 19:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ14-1ος-Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 28/11/18 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-7
9η αγωνιστική
84. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/12/18 10:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
85. ΙΑΣΩΝ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 5-0
86. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
87. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 19:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
Κ14-2ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-3
89. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 15:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
90. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 18:00 Αναβλήθηκε
91. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 18:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν.
92. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 19:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ14-3ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-0
94. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 11:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-2
95. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 12:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-3
96. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/12/18 19:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ14-4ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-0
98. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΛΙΑΚΑΣ Π. 3-3
99. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 10:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
100. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 01/12/18 13:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ.
101. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
102. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 19:00 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ14-5ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 09:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 4-0
104. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-2
105. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-1
106. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 18:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ14-6ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 09:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-6
108. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 17:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
109. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 18:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
110. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 19:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ12-1ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/12/18 10:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
112. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-3
113. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 18:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
114. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 19:30 Αναβλήθηκε
Κ12-2ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 16:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
116. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 16:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
117. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 19:15 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
Κ12-3ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-2
119. ΙΑΣΩΝ 2 – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-4
Κ12-4ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
121. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/12/18 12:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-1
Κ12-5ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-0
123. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 01/12/18 11:45 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
124. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-3
125. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
Κ12-6ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕΚ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-5
127. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-0
128. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-4
129. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 01/12/18 13:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
130. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ12-7ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-1
132. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 17:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Κ12-8ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 13:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
134. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

Related posts

Σε αναζήτηση ομάδας ο άσος Γιάννης Ασλανίδης

Abola Team 3

Κράτησε Τσίκο η Κοψαχείλα

Kώστας Παλαιολόγος

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3