31 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου 1/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου 1/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Τετάρτη 28/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-2
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
10. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
11. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-0
12. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 0-0
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 2-1
14. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-1
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Δροσιάς Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 2-0
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διονύσου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 1-2
18. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ. 3-0
19. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 1-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 01/12/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 3-3
21. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 01/12/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 2-2
22. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 01/12/18 00:00
24. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαραθώνα Σάββατο 01/12/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 2-3
25. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 5-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
27. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αυλώνα Σάββατο 01/12/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-5
28. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-3
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βούλας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΙΝΑΣ Θ.
30. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Σάββατο 01/12/18 12:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 1-1
31. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
32. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 01/12/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-4
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 01/12/18 12:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 3-0
34. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 2-5
35. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
36. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ραφήνας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-2
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 01/12/18 00:00
38. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 10-0
39. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
40. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 7-2
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 11:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
42. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 01/12/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 1-3
43. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 0-10
44. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Καπανδριτίου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.
45. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.

Related posts

Τα ζευγάρια από την κλήρωση για την 4η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Πήρε το ντέρπι κορυφής η Ατλαντίδα

Παντελίδης Mάνος

Τελείωσαν πριν από λίγη ώρα τα παιχνίδια της ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς