21.5 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 29, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 1 και 2/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 1 και 2/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
2. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-0
4. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 0-0
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Κυριακή 02/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 5-1
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-2
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 02/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0

8. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-2
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 2-1
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-1
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Δροσιάς Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 2-0
12. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 02/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 2-0
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αυλώνα Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-2
14. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αναβύσσου Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 1-0
15. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 02/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-0
16. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 02/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 2-0
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διονύσου Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-0
18. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βούλας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 5-5
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γέρακα Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 0-0
20. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
21. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 2-0
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Ανθούσας Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 0-1
23. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αφιδνών Κυριακή 02/12/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 1-2
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ. 3-0
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 1-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 01/12/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 3-3
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 01/12/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 2-2
29. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 01/12/18 00:00
31. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαραθώνα Σάββατο 01/12/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 2-3
32. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 5-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 3-3
34. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αυλώνα Σάββατο 01/12/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-5
35. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-3
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 02/12/18 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 5-0
37. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2-6
38. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 02/12/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
39. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 02/12/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 02/12/18 00:00
41. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 02/12/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
42. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Κυριακή 02/12/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
43. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 2-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 02/12/18 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-1
45. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 1-6
46. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-2
47. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 3-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 02/12/18 09:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
49. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 02/12/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-4
50. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 02/12/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-0
51. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 02/12/18 11:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 0-0
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βούλας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΙΝΑΣ Θ. 4-1
53. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Σάββατο 01/12/18 12:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 1-1
54. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
55. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 01/12/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-4
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 01/12/18 12:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 3-0
57. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 2-5
58. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
59. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ραφήνας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-2
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 01/12/18 00:00
61. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 10-0
62. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
63. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 7-2
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 11:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
65. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 01/12/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 1-3
66. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 0-10
67. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Καπανδριτίου Σάββατο 01/12/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π. 2-1
68. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 01/12/18 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 02/12/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 4-1
70. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-0
71. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/12/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
72. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 02/12/18 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 02/12/18 10:30 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
74. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 5-0
75. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 02/12/18 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-4
76. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 2-2
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 02/12/18 00:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
78. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γέρακα Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
79. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-2
80. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 02/12/18 12:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 1-1
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 02/12/18 00:00
82. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
83. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 02/12/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-2
84. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Σταμάτας Κυριακή 02/12/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 2-0
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γραμματικού Κυριακή 02/12/18 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-0
86. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 0-8
87. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αυλώνα Κυριακή 02/12/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 1-0
88. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 02/12/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 7-0
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/12/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
90. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 02/12/18 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 4-2
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
92. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 02/12/18 13:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-5
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Planet Cosmos Κυριακή 02/12/18 10:00 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. 7-3
94. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 02/12/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 6-5

Related posts

Tο παιχνίδι κόντρα στον ΠΑΟ Καλυβίων, για την πρώτη φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ, έκανε η διοίκηση του ΑΟ Άρτεμις.

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές στους αγώνες της Τετάρτης (12/10)

Ρένος Γιαμπουράς

Ανακοίνωση του Ολυμπιακού Λαυρίου για τα περί ένστασης στο ματς των Τζούνιορ με τον Παλλαυρεωτικό

Abola Team 2