23 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββάτου 1/12 στον Πειραιά

τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββάτου 1/12 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
3. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-0
5. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 01/12/18 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 3-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 2-1
7. ΘΗΣΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-0
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-1
9. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1
Κ18 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/12/18 09:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 1-1
11. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 01/12/18 09:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
12. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 01/12/18 12:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ .. 0-4
Κ18 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 01/12/18 13:00 ΡΑΠΤΗΣ Θ. 3-3
Κ18 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 01/12/18 18:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ18 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 12:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 2-1
Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 01/12/18 12:45 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 5-1
Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 01/12/18 12:30 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 5-1
Κ16 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/12/18 11:15 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 5-1
19. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 01/12/18 13:15 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
Κ16 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 01/12/18 09:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
21. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 8-0
Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 01/12/18 10:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. 1-0
24. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/12/18 17:15 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.

Related posts

Παραίτηση Βασιλειάδη στην ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού-Ανανέωσε ο Ξυπολυτάς στον Παννεαπολικό

Abola Team 3

Χρ. Μπουλές : Η ιστορία δεν αλλάζει ,ούτε διαγράφεται!!!

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣ Πειραιά: Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής

Nάσος Φακίδης