17 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣ Αθηνών

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 1 και 2/12 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-5
2. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-0
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 4-0
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-3
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-1
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-2
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π. 4-0
14. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-1
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
21. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-2
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-0
24. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-0
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-3
30. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-0
31. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
32. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-1
34. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-0
35. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
36. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-4
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 6-1
40. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-0
42. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-6
43. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-0
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-1
46. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α. 3-1
48. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-2
49. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-2
50. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-3
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 11:45 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-0
54. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-0
55. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/12/18 11:30 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
56. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 12:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-0
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 12:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-1
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 09:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ. 5-2
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-2
61. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/12/18 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-4
63. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 15:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ18-1ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/12/18 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-5
65. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
66. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-2
67. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-0
68. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 6-1
69. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 17:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 8-1
Κ18-2ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
71. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-2
72. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-0
73. ΠΛΑΤΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
74. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 4-0
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 18:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ18-3ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-5
77. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 10:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-2
78. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
79. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΝΑΣΗΣ Σ. 0-5
80. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 02/12/18 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 2-0
81. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 02/12/18 17:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ18-4ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 09:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-3
83. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 01/12/18 16:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-1
84. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π. 3-2
85. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 1-0
86. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 20:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-2
87. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 02/12/18 19:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
Κ18-5ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 09:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-2
89. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 4-1
90. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 8-0
91. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 18:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-4
92. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 02/12/18 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-1
93. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 18:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 20:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-2
95. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 09:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
96. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/18 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
97. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 19:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
98. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ16-1ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 09:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
100. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-2
101. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 13:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-9
102. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 13:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-1
103. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/18 14:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
104. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/12/18 18:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ16-2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 11:45 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-1
106. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/12/18 12:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-0
107. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 12:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-1
108. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/12/18 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-2
109. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 17:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
110. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 02/12/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Κ16-3ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 10:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-0
112. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 11:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-0
113. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-1
114. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 20:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
115. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 17:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
116. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/12/18 17:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
117. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 18:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ16-4ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/12/18 12:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-3
119. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/12/18 13:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 6-1
120. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-0
121. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 3-1
122. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 19:15 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-3
123. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 18:45 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ16-5ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
125. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/12/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-1
126. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 02/12/18 09:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 4-1
127. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 02/12/18 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-5
128. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 18:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.
129. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 02/12/18 19:45 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 01/12/18 10:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-1
131. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 11:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-5
132. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 19:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
133. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 02/12/18 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-1
134. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 02/12/18 12:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-3
135. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 20:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
Κ14-1ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/12/18 10:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
137. ΙΑΣΩΝ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 5-0
138. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
139. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 19:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-3
140. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 14:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-6
141. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Κ14-2ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-3
143. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 15:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-5
144. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 18:00 Αναβλήθηκε
145. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 18:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-4
146. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 19:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-0
147. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 02/12/18 14:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-1
148. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/12/18 19:45 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ14-3ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-0
150. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 11:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-2
151. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 12:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-3
152. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/12/18 19:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-0
153. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 02/12/18 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Κ14-4ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-0
155. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΛΙΑΚΑΣ Π. 3-3
156. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 10:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
157. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 01/12/18 13:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
158. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-2
159. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 19:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-2
Κ14-5ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
160. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 09:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 4-0
161. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-2
162. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 10:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-1
163. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 18:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-1
164. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/12/18 10:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-5
165. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 02/12/18 11:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
166. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 20:15 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ14-6ος-Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 09:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-6
168. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 17:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-6
169. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 18:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-2
170. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 19:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-3
171. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 02/12/18 00:00 3-0 α.α.
172. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 02/12/18 13:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
173. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΑΣΩΝ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/12/18 17:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ12-1ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
174. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/12/18 10:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
175. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-3
176. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 18:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-2
177. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 19:30 Αναβλήθηκε
Κ12-2ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/18 16:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
179. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 16:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
180. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 19:15 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 5-0
181. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 02/12/18 18:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ12-3ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-2
183. ΙΑΣΩΝ 2 – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 12:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-4
184. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/12/18 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-5
185. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 6-3
186. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/12/18 17:15 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ12-4ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
188. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/12/18 12:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-1
189. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 02/12/18 10:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
190. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-0
Κ12-5ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
191. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-0
192. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 01/12/18 11:45 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
193. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-3
194. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-6
195. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 14:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-3
Κ12-6ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
196. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕΚ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-5
197. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-0
198. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-4
199. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 01/12/18 13:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
200. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 17:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-0
Κ12-7ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
201. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/12/18 11:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-1
202. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 17:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
203. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/18 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
204. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 18:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
205. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 18:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ12-8ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
206. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 13:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
207. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
208. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-0
209. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 16:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 5-4
210. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/18 18:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν.

Related posts

Τα αποτελέσματα της 5ης Αγωνιστικής στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Νέο ξεκίνημα με Κώστα Ζαλάβρα οι Τράχωνες !

admin

Συνεχίζει και ο Παπαγερίδης μετά τον Τσαβαλιά στον Αθηναϊκό

Abola Team 3