24 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

EΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(10η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ 0-1
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 1-4
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-4
ΒΥΖΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 1-0
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟY – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 0-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 27
2. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 25
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 21
4. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 21
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 14
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 13
8. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 13
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 12
10. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 11
11. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 9
12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 7
13. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 6 
14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 1

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ (11η Αγωνιστική)

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(9η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 1-1
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 3-2
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 3-0
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 2-0

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 24 
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23
3. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 17
4. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 16
5. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 15
6. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 14
7. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 13
8. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 10
9. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 8
10. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 7
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 4
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 0

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ(10η Αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 15/12/18 16:00
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00

Related posts

Τα αποτελέσματα της 4ης Αγωνιστικής στην ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom

Οι διαιτητές της ΕΠΣΔΑ που θα σφυρίξουν ματς της SUPER LEAGUE, της Football League και της Γ’ Εθνικής

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ!

Abola Team