23.9 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 8-9/12 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 8-9/12 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 09/12/18 10:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-0
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/12/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-3
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-0
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/12/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 4-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-3
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 4-0
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-1
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-1
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
14. ΡΟΥΦ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-3
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-1
19. ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-3
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 0-0
21. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-0
22. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-2
23. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 4-1
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-4
28. ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-0
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 2-5
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-1
31. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-1
32. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 2-1
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 3-1
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-1
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/12/18 15:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-0 α.α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-0
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 4-1
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 8-1
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/12/18 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 0-4
45. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-4
46. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/12/18 12:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/12/18 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 6-1
50. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. 0-0
51. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 09/12/18 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-0
52. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/12/18 09:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-0
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-3
55. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 09/12/18 11:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-0
57. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 7-0
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 2-0
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/12/18 15:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-1
61. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/12/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 4-0
62. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-1
63. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/12/18 12:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-4
64. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/12/18 15:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-2
Κ18-1ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/12/18 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-7
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/12/18 10:30 3-0 α.α.
67. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/12/18 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-3
68. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/12/18 18:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
69. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/12/18 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
70. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 09/12/18 20:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 08/12/18 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 4-0
72. ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-2
73. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/12/18 09:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 3-1
74. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/12/18 09:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-2
75. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/12/18 18:00 ΙΣΣΑ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
76. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 20:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ18-3ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 08/12/18 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 4-0
78. ΠΟΨ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 09:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-8
79. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/12/18 10:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-1
80. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 08/12/18 10:30 3-0 α.α.
81. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/12/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 3-3
82. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 20:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 4-0
Κ18-4ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΡΟΥΦ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/12/18 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 1-1
84. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/12/18 12:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 3-0
85. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/12/18 16:00 ΙΣΣΑ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 3-3
86. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/12/18 17:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
87. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/12/18 20:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 0-5
88. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 09/12/18 17:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.
Κ18-5ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
90. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 13:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-5
91. ΠΕΥΚΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 1-1
92. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
93. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
94. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 20:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 10:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-4
96. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 19:45 3-0 α.α.
97. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
98. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/12/18 19:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
99. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 19:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
100. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 20:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
102. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/12/18 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-2
103. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/12/18 12:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
104. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/12/18 12:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
105. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/12/18 20:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-5
106. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 18:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Κ16-2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/12/18 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-3
108. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/12/18 13:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-1
109. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/12/18 17:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-1
110. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/12/18 18:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-0
111. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 09/12/18 09:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-1
112. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/12/18 20:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ16-3ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 4-1
114. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/12/18 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
115. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-3
116. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/12/18 18:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
117. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 18:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-4
118. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 09/12/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-0
119. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 10:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 7-1
Κ16-4ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/12/18 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-4
121. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-4
122. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/12/18 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1
123. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/12/18 17:45 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-2
124. ΡΟΥΦ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/12/18 19:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 3-0
125. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
Κ16-5ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-2
127. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/12/18 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
128. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/12/18 17:30 ΜΑΡΔΑΣ Β.
129. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 09/12/18 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
130. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/12/18 19:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Κ16-6ος-Ομιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 08/12/18 11:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-2
132. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/12/18 16:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-3
133. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/12/18 19:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
134. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/12/18 19:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
135. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/12/18 12:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-0
136. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Κ14-1ος-Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-0
138. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/12/18 13:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-1
139. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/12/18 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-3
140. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 08/12/18 19:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 9-0
141. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/12/18 19:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-1
142. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 09/12/18 10:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 1-2
Κ14-2ος-Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
144. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/12/18 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
145. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 12:15 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-6
146. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 18:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-3
147. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/12/18 10:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
148. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 09/12/18 16:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
149. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/12/18 20:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Κ14-3ος-Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/12/18 10:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-3
151. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/12/18 11:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-2
152. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/12/18 13:15 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-0
153. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/12/18 17:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-0
154. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 09/12/18 20:00 ΜΠΕΝΟΣ Α.
Κ14-4ος-Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
155. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 08/12/18 09:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 4-0
156. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 08/12/18 10:45 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-2
157. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 08/12/18 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
158. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-1
159. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 11:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 5-3
160. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/12/18 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-0
Κ14-5ος-Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
161. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 08/12/18 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 6-0
162. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-3
163. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 17:15 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-3
164. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 18:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-0
165. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 10:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 4-0
166. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 18:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
167. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 20:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Κ14-6ος-Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΙΑΣΩΝ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 12:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-2
169. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:45 ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 2-1
170. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 08/12/18 18:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 3-4
171. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 18:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-4
172. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/12/18 18:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-1
173. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/12/18 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3
174. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/12/18 17:45 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ12-1ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/12/18 17:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-5
Κ12-4ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 09/12/18 09:45 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 6-1
Κ10-1ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ALMA Σάββατο 08/12/18 16:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-1
178. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΥΜΗΤΤΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 09/12/18 11:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
179. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 09/12/18 12:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-5
180. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Κυριακή 09/12/18 14:00 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-8
Κ10-2ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/12/18 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 7-5
182. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 08/12/18 16:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 3-2
183. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 08/12/18 17:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-3
184. ΡΟΥΦ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/12/18 10:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-2
185. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 09/12/18 14:00 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
Κ10-3ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
186. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 08/12/18 11:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-5
187. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 9-1
188. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 08/12/18 17:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-4
189. ΠΟΨ – ΠΑΠΑΓΟΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Κυριακή 09/12/18 11:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 5-4
190. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6) Κυριακή 09/12/18 14:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3

Related posts

Τεσσάρα ο Πανιώνιος Καισαριανής (4-0) τον Κρόνο Αθηνών

Abola Team

Μόνη δεύτερη η Αγία Ελεούσα

Παντελίδης Mάνος

Ακόμα βάζει γκολ ο Αθηναϊκός!

Κωνσταντίνος Ράπτης