21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 27, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 8-9/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 8-9/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Σάββατο 08/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-3
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 08/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-1
3. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Γραμματικού Σάββατο 08/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-1
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Ραφήνας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-2
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βούλας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-1
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-4
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 09/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-0
Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 08/12/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 3-3
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βάρης Σάββατο 08/12/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 1-1
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 08/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 09/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 3-1
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γέρακα Κυριακή 09/12/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-1
14. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 09/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 4-2
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 3-1
16. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-1
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-2
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 3-6
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 09/12/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 2-0
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 09/12/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 1-0
22. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-1
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 2-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ. 6-0
25. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 3-0
26. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 08/12/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ . 1-3
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 1-1
28. ΜΑΡΚΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 08/12/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. 5-0
29. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 08/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-0
31. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 08/12/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-1
32. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 08/12/18 00:00
34. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 08/12/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-0
35. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 08/12/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΥΡΜΠΑ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .. 4-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 09/12/18 00:00
37. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 3-1
38. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Κυριακή 09/12/18 10:00 ΚΟΚΟΤΟΣ .. 3-0
39. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 09/12/18 13:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 09/12/18 00:00
41. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 09/12/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-2
42. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 09/12/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 2-1
43. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 09/12/18 10:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 3-0
45. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Αγίας Μαρίνας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-1
46. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διονύσου Κυριακή 09/12/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-1
47. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 09/12/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 4-3
49. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 09/12/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
50. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 09/12/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-3
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 0-3
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
53. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 08/12/18 12:30 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
54. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-2
55. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/12/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 3-1
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 3-0
57. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 08/12/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 1-7
58. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 08/12/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
59. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 4-3
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 08/12/18 00:00
61. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Άνοιξης Σάββατο 08/12/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 4-1
62. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 08/12/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-3
63. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διώνης Σάββατο 08/12/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-2
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 1-1
65. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 08/12/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-0
66. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 08/12/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 2-1
67. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 1-3
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 08/12/18 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 2-1
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 09/12/18 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 1-0
70. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
71. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 09/12/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-1
72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 09/12/18 12:00 ΚΟΚΟΤΟΣ .. 13-1
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κουβαρά Κυριακή 09/12/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 6-2
74. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 3-0
75. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 09/12/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-4
76. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 09/12/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-1
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 09/12/18 00:00
78. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 09/12/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-2
79. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διονύσου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 1-0
80. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 09/12/18 13:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 09/12/18 00:00
82. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 09/12/18 12:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
83. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Κυριακή 09/12/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 4-2
84. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 09/12/18 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-2
86. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλάμου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-3
87. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ BATISTA Κυριακή 09/12/18 12:00 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. 2-2
88. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Κυριακή 09/12/18 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-1
90. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 4-1
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κερατέας Σάββατο 08/12/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
92. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ SUPER GOAL Κυριακή 09/12/18 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 9-1
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 08/12/18 13:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-6
94. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 09/12/18 00:00

Related posts

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Ανδρεόπουλου (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κουβαράς-Αήττητος Σπάτων, Νικολακάκης-Θύελλα Ραφήνας και το ντέρμπι Παλληνιακός-Κεραυνός Κερατέας στην 1η αγωνιστική της Α’ κατηγορίας έβγαλε η κλήρωση για το Κύπελλο και τα πρωταθλήματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Νάσος Μεντζαφός: “Με καταξιωμένους διαιτητές, θα κάνει το παραπάνω βήμα η ελληνική διαιτησία”

Abola Team 3