24.9 C
Αθήνα
Αύγουστος 6, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 15/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

α αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 15/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

ByΦώτης ΚατσούφηςPosted on Δεκέμβριος 15, 2018 COMMENTS
Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-1
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-0
3. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 5-1
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 15/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 5-1
5. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 15/12/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
6. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Σάββατο 15/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 3-0
8. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κουβαρά Σάββατο 15/12/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
10. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 15/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 4-0
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 15/12/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 0-4
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
13. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
14. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 15/12/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
16. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
17. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 15/12/18 00:00
19. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .. 4-1
20. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 3-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα


21. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 15/12/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 15/12/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.
23. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 15/12/18 12:30 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ . 3-2
24. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 15/12/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 4-0
25. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 15/12/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-7
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 15/12/18 12:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.
27. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Σάββατο 15/12/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
28. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 15/12/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 3-0
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών Σάββατο 15/12/18 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-3
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 15/12/18 00:00
31. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 15/12/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
32. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 15/12/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
33. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 15/12/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 11:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-6
35. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 4-0
36. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 15/12/18 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
37. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 15/12/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
38. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 

Related posts

Η δήλωση του προέδρου της ΕΠΣΑΝΑ Δημήτρη Γιαρένη σχετικά με τις εκλογές της ΕΠΟ

Abola Team 2

Τέσσερα ματς για την Α’ κατηγορία και δύο για την Β’ κατηγορία θα γίνουν το Σάββατο-Όλο το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (23 & 24/9) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 30/9 στα ματς της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3