31.7 C
Αθήνα
Αύγουστος 12, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-1
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-0
3. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 5-1
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 16/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 0-1
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 16/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 2-3
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 16/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-1
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 15/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 5-1
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 15/12/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
12. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 16/12/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-0
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 16/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 3-1
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κρυονερίου Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-0
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αυλώνα Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-2
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Σάββατο 15/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 3-0
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κουβαρά Σάββατο 15/12/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-0
19. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αφιδνών Κυριακή 16/12/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 1-2
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Βούλας Κυριακή 16/12/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΠΑΠΠΑΣ .
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 0-5
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 16/12/18 15:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-1
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 16/12/18 15:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ) 4-1
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 16/12/18 15:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .) 3-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
25. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 15/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 4-0
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 15/12/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 0-4
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
28. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
29. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 15/12/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
31. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
32. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 15/12/18 00:00
34. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .. 4-1
35. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 3-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 15/12/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
37. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Κυριακή 16/12/18 10:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 8-1
38. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Κυριακή 16/12/18 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 5-2
39. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Κυριακή 16/12/18 10:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. Αναβλήθηκε
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 16/12/18 00:00
41. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 16/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 0-3
42. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 16/12/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 5-1
43. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 16/12/18 10:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Κυριακή 16/12/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-1
45. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 16/12/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 5-3
46. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Κυριακή 16/12/18 10:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 1-1
47. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 16/12/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν. 1-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 16/12/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 6-0
49. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 16/12/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 0-2
50. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 16/12/18 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-1
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 16/12/18 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 15/12/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 15/12/18 12:30 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ . 3-2
54. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 15/12/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 4-0
55. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 15/12/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-7
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 15/12/18 12:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν. 5-1
57. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Σάββατο 15/12/18 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 3-4
58. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 15/12/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 3-0
59. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών Σάββατο 15/12/18 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-3
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 15/12/18 00:00
61. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 15/12/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 6-2
62. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 15/12/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
63. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 15/12/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 11:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-6
65. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 4-0
66. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 15/12/18 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
67. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 15/12/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
68. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 13:30 ΚΙΝΑΣ Θ.
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 10:30 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 0-11
70. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 12:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 1-4
71. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 16/12/18 12:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 5-0
72. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 16/12/18 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 16/12/18 12:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
74. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 16/12/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
75. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 16/12/18 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
76. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 16/12/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. Αναβλήθηκε
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 16/12/18 00:00
78. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 16/12/18 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
79. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διώνης Κυριακή 16/12/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
80. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 16/12/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-3
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 16/12/18 00:00
82. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ BATISTA Κυριακή 16/12/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
83. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νικολακάκη Κυριακή 16/12/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
84. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Κυριακή 16/12/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Κυριακή 16/12/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 2-1
86. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γραμματικού Κυριακή 16/12/18 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-1
87. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αυλώνα Κυριακή 16/12/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
88. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 16/12/18 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γραμματικού Κυριακή 16/12/18 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-3
90. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 16/12/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 2-4
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β Κερατέας Κυριακή 16/12/18 09:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. Αναβλήθηκε
92. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 09:30 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 1-5
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 16/12/18 12:00 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. 5-5
94. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 16/12/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στην Ανατολική Αττική

Ρένος Γιαμπουράς

Το πρόγραμμα της Κυριακής (12/3) σε Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3