Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (22/12) αποτελέσματα

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

1-3

2.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.

5-2

3.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

1-2

4.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

3-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

5.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.

3-2

6.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

1-1

7.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

2-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

 

9.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

0-1

10.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

2-1

11.

ΠΟΨ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

2-2

12.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

3-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

13.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

1-2

14.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

2-3

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

8-0

16.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

1-3

17.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

0-2

18.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

0-1

19.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

2-1

20.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

1-0

21.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

22/12/18

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

3-5

 

Related posts

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-16 – 2003

Nάσος Φακίδης

Νίκη βάλσαμο για τον Πανερυθραϊκό

abola10

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (6-7/4)

Nάσος Φακίδης