28.6 C
Αθήνα
Ιούνιος 27, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (5-6/1)

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Άνοιξης

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)

0-0

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Σταμάτας

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

3-1

3.

ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

2-0

4.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Γραμματικού

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

2-0

5.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 3-0

6.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

1-0

7.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Βάρης

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

2-0

8.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Κερατέας

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

2-2

Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Ανθούσας

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

1-2

10.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Αγίας Μαρίνας

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

2-2

11.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Καλάμου

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

0-2

12.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Ραφήνας

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

5-0

13.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

3-0

14.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Αναβύσσου

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

2-0

15.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Κρυονερίου

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-0

16.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Διονύσου

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

3-2

Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Κουβαρά

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

1-1

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Διονύσου

Σάββατο

05/01/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

1-0

19.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΠΑΠΠΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

9-0

20.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Αφιδνών

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

Αναβλήθηκε

21.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Βούλας

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

2-6

22.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Γέρακα

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

1-1

23.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

06/01/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

2-2

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τι έγινε σήμερα στα δύο παιχνίδια

Abola Team

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Α ΑΟ Άρτεμις απέκτησε Αθανασόπουλο και Μπουσδέκη από την Άνοιξη

Abola Team 2