23.5 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (12-13/1)

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Άνοιξης

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

1-0

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Σταμάτας

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-0

3.

ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

3-0

4.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

1-0

5.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Μαραθώνα

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

2-0

6.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

2-1

7.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Βάρης

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

3-2

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

0-2

Β Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Καλάμου

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

2-1

10.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Ραφήνας

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

1-1

11.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

1-2

12.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Ανθούσας

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

1-0

13.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

3-0

14.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

7-1

15.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Αναβύσσου

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

3-1

16.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Κρυονερίου

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

3-0

Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Κουβαρά

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

2-0

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Διονύσου

Σάββατο

12/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

1-2

19.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Συκαμίνου

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

0-3

20.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Αφιδνών

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

1-2

21.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Βούλας

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-2

22.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Γέρακα

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

1-2

23.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

13/01/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

1-3

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (27-27/1)

Nάσος Φακίδης

Το πρωί της Κυριακής 10/6 η Γ.Σ. στα Καλύβια

Abola Team 3

Τεράστιο μεταγραφικό μπαμ το Κορωπί με την απόκτηση του κανονιέρη Αουρέλ Μουσαράϊ

Abola Team 3