17.4 C
Athens
Νοέμβριος 21, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Αναβύσσου

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

5-1

2.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

2-0

3.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Αγίας Άννας

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

1-2

4.

ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

2-1

5.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Άνοιξης

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)

1-2

6.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Βούλας

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

0-2

7.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

0-1

8.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Κερατέας

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

1-1

Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Σταμάτας

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

2-1

10.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

0-2

11.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Διονύσου

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

0-0

12.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Ραφήνας

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

1-3

13.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Γέρακα

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 1-2

14.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

1-0

15.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Νέας Μάκρης

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

0-2

16.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Αυλώνα

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

0-2

Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

19/01/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

3-1

18.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

4-0

19.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Γραμματικού

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

0-2

20.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Καπανδριτίου

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

2-2

21.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

4-0

22.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Ανθούσας

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

4-0

23.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Σταμάτας

Κυριακή

20/01/19

15:00

ΚΟΚΙΝΑΚΗΣ ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

6-0

 

Related posts

Θετικός ο Θησέας Ν. Μάκρης για παρουσία στο Δ.Σ. της Τετάρτης στην ΕΠΣΑΝΑ, ερωτηματικά για το Πολυδένδρι

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Ανακοίνωση Επιτροπής Διαιτησίας-Ημερομηνίες Αγωνιστικών & Γραπτών Τεστ

Ρένος Γιαμπουράς