Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (27-27/1)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

2.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

3.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

4.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

5.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

6.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

7.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

8.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

10.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

11.

ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

26/01/19

15:30

   

12.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

27/01/19

12:15

   

13.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

14.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

15.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

16.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

18.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

19.

ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

20.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

21.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

22.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

23.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

24.

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

26.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

27.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

28.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

29.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

30.

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

31.

ΠΕΥΚΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΠΕΥΚΗΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

32.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

33.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

34.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

35.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

36.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

37.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

38.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:30

   

39.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

26/01/19

15:30

   

40.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

41.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

42.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

43.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

27/01/19

09:30

   

44.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

27/01/19

11:00

   

45.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

27/01/19

11:00

   

46.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΦΟΒΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κυριακή

27/01/19

12:00

   

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

47.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

48.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

49.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

27/01/19

11:00

   

50.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

27/01/19

11:00

   

51.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

52.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

27/01/19

11:00

   

53.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

27/01/19

11:00

   

54.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

27/01/19

12:00

   

55.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

56.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

57.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

27/01/19

15:30

   

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

58.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

59.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

60.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

26/01/19

15:00

   

61.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

27/01/19

09:30

   

62.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

27/01/19

11:00

   

63.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

27/01/19

15:00

   

 

Related posts

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.

Ρένος Γιαμπουράς

Ασταμάτητος Κινδιλίδης!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Στις 14/11 ξεκινά η Εισαγωγική Σχολή Διαιτησίας της ΕΠΣ Αθηνών

Ρένος Γιαμπουράς