34.1 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑNA: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/2)

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

5.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Αναβύσσου

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

6.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Αγίας Άννας

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

7.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Κερατέας

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

8.

ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

9.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Άνοιξης

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

10.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Βούλας

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

11.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

12.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

13.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Σταμάτας

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

14.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

15.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κρυονερίου

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

16.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Ραφήνας

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

17.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

18.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Νέας Μάκρης

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

19.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Αυλώνα

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

20.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

02/02/19

15:00

   

22.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Καπανδριτίου

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

23.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Γραμματικού

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

24.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

25.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Ανθούσας

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

26.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Σταμάτας

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

27.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

03/02/19

15:00

   

 

Related posts

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

ΕΠΣΑΝΑ: ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Nάσος Φακίδης

Η προθεσμία για τις δηλώσεις συμμετοχής στην Σχολή Διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3