20 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (2-3/2)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.

 

2.

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.

 

3.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.

 

4.

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:30

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.

 

5.

ΒΥΖΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.

 

6.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.

 

7.

Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.

 

9.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.

 

10.

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.

 

11.

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.

 

12.

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.

 

13.

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

03/02/19

15:00

HABILAJ A., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

 

 

Related posts

Στις 4/9 οι κληρώσεις πρωταθλημάτων και Κυπέλλου στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 8/11) και οι κλήσεις στις Μικτές στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Βύζας Μεγάρων: “Κωνσταντίνε Λιολιο περαστικά”

Abola Newsroom