14.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (9-10/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

1-2

2.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.

4-0

3.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.

3-0

4.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

0-1

5.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

1-3

6.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

1-0

7.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

2-1

8.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

0-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.

2-2

10.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

1-0

11.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

0-0

12.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

10/02/19

12:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.

2-1

13.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

3-0

14.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

1-1

15.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

0-4

16.

ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

10/02/19

15:30

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

1-3

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

3-0

18.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

2-0

19.

ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

1-1

20.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

1-2

21.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

5-0

22.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

0-0

23.

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

0-1

24.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

1-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.

1-2

26.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

5-0

27.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

3-0

28.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.

2-1

29.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

2-1

30.

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

1-2

31.

ΠΕΥΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΕΥΚΗΣ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

0-1

32.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

2-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

33.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

2-1

34.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

3-3

35.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

2-2

36.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

2-1

37.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

0-1

38.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

0-0

39.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.

10-1

40.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

1-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

41.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.

2-0

42.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

2-1

43.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

10/02/19

09:00

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

1-0

44.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

10/02/19

12:30

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

2-2

45.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

0-6

46.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.

5-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

47.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

1-0

48.

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

10/02/19

11:00

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.

0-6

49.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

10/02/19

11:00

ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

1-0

50.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

10/02/19

11:00

ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.

2-0

51.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

10/02/19

15:30

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.

4-1

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

52.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

2-1

53.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

10/02/19

09:30

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

2-2

54.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

10/02/19

11:00

ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.

6-1

55.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

10/02/19

11:00

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.

0-1

56.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

10/02/19

12:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

3-3

57.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.

0-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

58.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

3-0

59.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

0-1

60.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

10/02/19

09:30

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.

0-3

61.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

10/02/19

11:00

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.

2-1

62.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.

6-0

63.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

2-0

 

Related posts

Επίδειξη ισχύος ο ΓΣ Καισαριανής (8-0)

Abola Team

Τα αποτελέσματα στην 3η φάση (Τετάρτη 4/10) του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (19-20/1)

Nάσος Φακίδης