15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (9-10/2)

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΝΟΙΞΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Άνοιξης

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

0-1

2.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Ραφήνας

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

3-0

3.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Σταμάτας

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

1-1

4.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

2-2

5.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Μαραθώνα

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

1-0

6.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

0-1

7.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Βάρης

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-1

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

1-3

Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Ανθούσας

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

2-1

10.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

3-1

11.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Καλάμου

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

2-4

12.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

0-0

13.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

6-0

14.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Γέρακα

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

1-0

15.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

3-0

16.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Αναβύσσου

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

2-1

Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Κουβαρά

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

1-0

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Διονύσου

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

0-1

19.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΚΟΚΙΝΑΚΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

2-3

20.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

1-3

21.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Συκαμίνου

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

0-1

22.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Αφιδνών

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

 

23.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Βούλας

Κυριακή

10/02/19

15:00

ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)

1-2

 

Related posts

Η ανακοίνωση της ΕΠΣΑΝΑ για την διαγραφή του Βαγγέλη Καραμολέγκου που παραιτήθηκε και αντικαθίσταται από τον Βασίλη Δαρδαμάνη και οι διαιτητές στην ημιτελική φάση Παμπαίδων σε Κύπελλο και Πρωτάθλημα

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Ο Πέτρος Κόνιαρης νέο μέλος στην Επιτροπή Διαιτησίας

Ρένος Γιαμπουράς

Ο Δήμος Διονύσου αντικατέστησε τον φωτισμό στο γήπεδο Αγ. Στεφάνου

Abola Team 3