16.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (16-17/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

4.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

16/02/19

15:30

   

5.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

6.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

7.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

8.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

9.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

11.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

12.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

13.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

   

14.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

15.

ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

16.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

17.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

19.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

20.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

21.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

22.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

23.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

24.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

15:30

   

25.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

15:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

26.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

27.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

28.

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

29.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

30.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

31.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

32.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

33.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

34.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

35.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

36.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

37.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:15

   

38.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

17/02/19

11:00

   

39.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

40.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

41.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

42.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

09:30

   

43.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

09:30

   

44.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

09:30

   

45.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

10:30

   

46.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

   

47.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:30

   

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

48.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

49.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

50.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

17/02/19

11:00

   

51.

ΑΡΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

   

52.

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

53.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

17/02/19

11:00

   

54.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

17/02/19

11:30

   

55.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

12:30

   

56.

ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

12:30

   

57.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

58.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:15

   

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

59.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

60.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

61.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

62.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

63.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/02/19

11:30

   

64.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

12:30

   

 

Related posts

Σαν να μην έλειψε ποτέ το Καματερό!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ο Παπάγος 2-0 τη Δόξα Βύρωνος στο Κύπελλο

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (23/9 και 24/9) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑ

Abola Team 3