32.7 C
Αθήνα
Αύγουστος 13, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του σαββατοκύριακου (16-17/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

 

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

 

4.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

16/02/19

15:30

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

 

5.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.

 

6.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

 

7.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

 

0-3 α.α.

8.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.

 

9.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

 

11.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.

 

12.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.

 

13.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

 

14.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.

 

15.

ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

 

16.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

 

17.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

 

19.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

 

20.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

 

21.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

 

22.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

 

23.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.

 

24.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

15:30

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

 

25.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

15:30

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

26.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

 

27.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

 

28.

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

 

29.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

 

30.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

 

31.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.

 

32.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

 

33.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

34.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

 

35.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

 

36.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

 

37.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:15

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

 

38.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

 

39.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.

 

40.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

 

41.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

42.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

09:30

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.

 

43.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

09:30

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

44.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

09:30

ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

 

45.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

10:30

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

 

46.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

 

47.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:30

ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΕΝΟΣ Α.

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

48.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

 

49.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

 

50.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.

 

51.

ΑΡΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

 

52.

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

53.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

 

54.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

17/02/19

11:30

ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

 

55.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

12:30

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

 

56.

ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

12:30

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

 

57.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

 

58.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:15

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

59.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

 

60.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.

 

61.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

 

62.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

 

63.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/02/19

11:30

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.

 

64.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

12:30

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.

 

 

Related posts

10/9 η Κλήρωση για το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΑ.

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Δεν θέλει να ξαναδεί ούτε ζωγραφιστό τον προπονητή

Abola Team 3